Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

sashinka1985:ahoj som zvedava na teba..nedavaj ponozky zober odmerku a do sackou nameraj muku pik 300ml a ryzu a daj do nevystuzenej podprdy alebo do sportovej tam ti to pekne ukaze i ked tie sizery co maju dr su uplne ine lepsie:-)aku by si chcela velkost?ja sa tak tesim uz

ifika

Liliana65

ano a u koho? spokojna ??
preco si sa vybrala k nasim susedom?
ja idem na konzultaciu do Ostravy buduci utorok
nemam pristup do galerie dievcat tak si neviem nic pozriet

ifika

All
najde sa tu aj baba ktora bola alebo sa chysta na silikony do Ciech? popripade rovno k doktorovi Vreskemu?
dakujem

sashinka1985

Assabloy- citala som si aj ja tvoje prispevky a videla tvojefotky. To, ze mas jeden prsnik vacsi ako druhy som si vsimla na prsiach pred opkou,po opke som si to nevsimla vobec. Ked si zacala o tom pisat, tak som znova kukla tvoje fotky a vidim tam rozdiel prs Mozno len malinko aj to som zbadala az ked som na ne dlhsie kukala. Ja si myslim, ze sa ti to este usadi a budes ich mat rovnake. Ale uz teraz ich mas super. Ja prsia nemam ziadne a napriek tomu mam lave trosku vacsie.

assaabloy

ivetka58
dakujem napodobne :) ja letim pondelok rano takze ak letis z blavy tak sme na letisku asi v ten isty cas rano :) stastnu cestu aj tebe prajem x x

ivetka58

assaabloy
ja letim v pondelok do uk
pozerala som si tvoje prska uz viackrat a mas ich nadherne ,nevidim na nich ziadnu chybu,tes sa z nich :)prajem stastnu cestu spat do prace xxx

sashinka1985

Katuss25 - supeer, som rada, ze nakoniec budes mat tie anatomy, cosí chcela.tak uz mas potom, teraz tocaka mna. Dnes som si napchala dotej mojej mega vypchajej podprdy ponozky nech vidim ake budu velke cez tricko-profil zboku:-) a ked som Ich Vytiahla tak si vravim- horsie to uz nemoze byt.

assaabloy

katus25
vidno ze sa veeeelmi tesis :) drzim palce..prada 525ml :)to budu perfektne prsia...no vidis, mas to vybavene uz len odpocitavat dni do operacie.a velmi pekne ti dakujem ze si namna myslela :) fakt to forum je super vec clovek sa tu tolko dozvie :)

katuss25

sashinka1985,xxsandyxx,slafci1807
kočky mam to za sebou...ked som prisla dooperoval jednu kočku som sa tam lkepala jak osika...pridem do ambulancie na pokec som si dala tu uzasnu pooperacnu a zacal pchat..vravim rada by som anatomicke inspirovala ma slafci:-)tak mi zacal davat velkosti bez toho ze by som drankala dal mi 525ml s tym ze mam 1cm svojeho tuku na prsniku ktory mi obaly implantat,,,ja som isla taka vytesena ze mi ani nenapadlo pytat vacsie ked som sa videla a ohmatkavala si tie sizery vravim si nech je uz 18 a mam ich pod zlazou pod sval nemoze ist nechce su dost velke nech su neni komplikacie dlhsie hojenie a bolesti..takze tak kocky budem mat 525ml ANATOMICKE IDEM K DR.MARSALOVI DO TT...dnes ma naozaj prekvapil je to naozaj p.DR vrelo ho odporucam ma aj ceny dobre ale je aj veliky odbornik:-)dufam ze mi nebudu malo som vysoka aby sa nerozlozili moc...
assaabloy:dnes mi dr povedal po 6t mozno vraviet o velkosti ake su stale sa usadzaju a po 6mes o trvalom vysledku tv asymetria*ako ty vravis ja vidim dokonale prsia*sa este moze upravit vlastne tkanivo obrasta okolo implantatu a usadza sa takze hlavu hore este nam budes velkou konkurenciou:-D vsetko bude dobre:-)..inak som si hned na teba myslela ze ti o tom napisem a slafci o velkosti ze sa este malicko zvacsia:-)