Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

assaabloy
nena1
mile dievcata velmi pekne vam dakujem za povzbudive slova.Som rada,ze je to normalne.Uz som mala obavu, ze je nieco zle.Odlahlo mi. Pooperacnu nosim stale,je mi v nej dobre,navyse som doma na MD,takze nemusim riesit co do prace a tak.To len dr. povedal, ze po 3 tyzdnoch si uz mozem kupit normalnu podprdu a nosit ju cez den,v noci stale skafac...tak preto som isla....takze vdaka za nazor,naozaj sa nemam kam ponahlat :)

Nena1

bianka77
len si podprdu pekne odlož :-) Ešte je skoro. Po 6 týždňoch som vydržala v normálnej podprde, tak cca 3-4 hodiny. Časom sa to zmení...

ythyl

AVAYA,
ja mám 170 a 55 kg,pre 2 rokmi som bola na konzultačke u Červeňa,ten mi dal 450ml, teraz idem ku inému dr. na konzultačku a pod 400ml ani nejdem :) veľa báb po opke písalo,že sa netreba báť väčších veľkostí, ale je to iba o povahe človeka,ak máš rada prirodzené veci a nevieš si predstaviť na sebe bomby,tak možno tá veľkosť bude pre teba akurát:)ja mam zase rada stred,ani veľa,ani málo a hlavne za tú bolesť,nech to stojí za to. Nikdy som prsia nemala,tak nech teraz mam také, aké sa mať patrí a aké sa budú ku mne hodiť :)

assaabloy

bianka77
ahoj. ja som dnes uz 5tyzdnov po operacii a tiez som natom podobne ako ty.myslim si este je to skoro na podprsenky. jednak mam nosit pooperacnu nonstop dalsich 3tyzdne a potom uz len na noc (5mesiacov). velkost 75C je mi mala, 75D nevystuzena vyborna na velkost kosikov aj na obvod, avsak tiez ma prsia boleli uz pri tom nakupe a skusani. a to som skusala iba dve.potom som navstivila dalsi obchod so spodnym pradlom a predavacke povedala ze potrebujem pohodlnu podprsenku dobru po opke atd, ta mi povedala, nech pockam az sa zotavim pridem a pekne si vyskusam niekolko naraz... nech kedykolvek pridem az sa budem nato citit hoci poskusat podprdy aspon pre ten pocit a az si budem ista a rozhodnem sa pre nejaku tak potom nech si kupim. su drahe, dat vela penazi za nieco co ti v obchode je ok a doma v tom nemozes vydrzat viac ako 15min je skoda. velmi zlata bola predavacka :) ale tak nedalo mi a symbolicky som si jednu podprsenku kupila pre radost :)peknu :)ale zoberiem ju na seba ked budem prat pooperacnu :) nic sa neboj, zotavuj sa dalej, pockaj az kym budes uplne v poriadku a postupne si nakupis nove podprsenky.
...inak moja svagrina pozrela podprsenku tu co som kupila skoro odpadla ze aku mam velkost :) ze waauuuu :) 75D nevystuzena = SPLNENY SEN :)

slniecko83

AVAYA

Ja mam 167 a 54 kg a bufem mat 450 ml a prsia take polky momentalne. Ake mas velke prsia? Zalezi aj od zakladu.

bianka77

ALL
prosim vas baby...v sobotu to budu 4 tyzdne od operacie...bola som si kupit podprdu....skusala som asi hodinu...a aj tak som asi kupila na figu,dnes som si ju na dve hodiny dala...a strasne ma rozbolel jeden prsnik. V tej pooperacnej uz o nich ani neviem...a v tejto..uz po 15min. cele zle....mam ju zlu? Alebo je to este skoro...som nestastna...lebo fakt akosi neviem najst,nic nesedelo...teda velkost 70D..nula bodov,ani nemali...75D no usla....85C dobry kosik,obvod otras...no cele zle,hlavne ze som za podprdu dala 30€ a figu z toho...a este som len zacala :/

bianka77

AVAYA
ahoj ja mam 168cm a 50kg.A mam 305ml anatom...a je to aj dost,aspon pre mna...asi budem jedna z mala.Vsetky lutuju ze nesli do väcsich,ja teda nie...bohato mi to staci :)este dokonca cakam ze trosku sa zmensia :)

AVAYA

Ahojte, tak sa k vám pridávam aj ja.. a gratulujem všetkým, čo už to máte za sebou.. Mňa operácia čaká koncom novembra, akurát, keď tak čítam vaše príspevky, začínam pochybovať, či som si nevybrala málo. Doktor mi navrhol 275 mililitrové anatómy, ja som sa nakoniec rozhodla pre 295 ml. Má niektorá z vás podobné implantáty? Som vysoká 168 cm a vážim 55 kg, čiže skôr útlejšej postavy..
A kde ste si dávali robiť predoperačné vyšetrenia? Neviete odporúčiť niekoho v BA?

katuss25

jaraslava:ahoj pozerala som foto musela si menit???kde si bola ake mas teraz?skore uzdravenie hlavne bezbolestne prajem:-)