Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Anosa
vecer sa zvykne pichat Fraxiparin-prevencia trombozy.Ale napr. ja som bola u DR. Cervena a tam nedavaju nic....niekde davaju zasa po operaciii....ale väcsina tu podla mna nedostala nic.Ak si zdrava,podla mna netreba,je to kratky zakrok...ale ved tvoj Dr. vie najlepsie.

bianka77

anosa12
Titten
aj mne bolo otrasne zle...bola som ale velmi smädna,sestricka mi davala pit caj...potom mi bolo coraz horsie...som nevedela ci mi je tazko z toho caju,potom som radsej vodu pila....nakoniec mi sama sestricka ponukla colu-povedala, ze bud sa mi ulavi alebo to pojde von...a tak aj bolo...islo vsetko von :D
Ale potom uz bolo lepsie :)

bianka77

AVAYA
ahoj no zatial som si kupila 75D,kedze 70 nebol..takze som na D kosiku,cakam ci sa este usadia,povolia...mne by stacil taky C kosik.Takze u teba to na ten B-C podla mna bude stacit,ja som mala predtym B a mam 305ml.

anosa 12

Nena1, Titten, sashea, ada77 dakujem krasne za rady a informacie!!! Velmi mi to pomaha!
Dnes som rano vstala s tym, ze chcem opku uz zajtra.:-D tento posledny tyzden bude asi najhorsi, predoperacne uz mam ,uz budem len rozmyslat a vyckavat.

Nena1 mne doktorko hovoril o nejakej injekcii pred opkou, vecer si vraj mam pichnut a teraz rozmyslam, ze mi nic nedal. Dokelu. Dal ti nieco?

Ada 77

Anosa 12,ja som nebrala nič na pitie,dávali mi čaj pekne so slamkou,kontrolovali ma každú chvíľu takže o.k. ani zle mi nebolo ani smäd som nepociťovala.

sashea

Titten anosa
Mne tiez nedovolili hned pit ale az po par hodinach, je to preto ze ked mas narkozu tak ti vsetko uspia, aj vnutornosti a ked sa zobudis tak byva caste vracanie. Preto nedovolia pit ani jest aby si nevracala. Mne davali infuzky stale a pit som prvy krat mohla az navecer. Ja som mala 2jupikov sladkych s takym vysuvacim vrchnakom, ze som nemusela tocit len zubami ho vysunut. Kocka co sme spolu boli operovane vracala a teda nebolo to nic prejemne, ze to mrte bolelo.

Titten

anosa12,

ja som si colu nachystala na radu jednej kocky, co bola na rovnakej klinike operovana, ze mam si to nachystat a otvorit, lebo aj krutenie vrchnaka po opke je narocne.
Mne ta cola pomohla aspon sa dobre s prepacenim parkrat vygrcat. Nezakazovali mi ju, ani vodu, praveze vraveli, nech sa napijem pomaly. Na niektorych viem, ze nechcu dat pit este zopar hodin po anesteze, ze KEBY COSI.