Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

srnkamala
ja som bola na opke pred 8 dnami a poviem ti ze bolesti este mam vcera napr. perfektne a dnes ma boli viac pod pazuchami mam akoby opuch a aj taka pichlava bolest...napnute ich mam na prasknutie...tiez idem zajtra na kontrolu tak som zvedava co povie...dufam ze je vsetko ok...asi treba vydrzat :) parada trp sa vravi :)

henka88

Ahojte. viete mi prosím poradiť, kde nájdem tú galériu s fotkami? akurát dnes som sa tu zaregistrovala, lebo tiež rozmýšľam nad zväčšením a chcela by som sa rozhodnúť, aké prsia si dať :)

stela123

Teneriffe No ja som mala šťastie na konzultacke som bola začiatkom októbra a opku mi dal na január !! Mali sa sťahovať do nového ale volala som zo sestrickou a ze mam prísť zatiaľ na Novamed !! A ti ides na opku v septembri ???

shiela

Lenkalili
no tak 21.1. ti budem držať palce, potom napíš ako všetko prebiehalo, môžeš aj na mail azuritko022@gmail.com
tak to je aj môj sen mať konečne niečo na hrudi ale strach je väčší. budem to riešiť po novom roku.

anosa 12

Baby pamatate si niektora, som 17 den po a mali ste este take polobolesti a podobne zalezitosti? Lebo neviem ci zle citam, v podstate skoro kazda vsetko ok a to neviem ci je uz bezbolestne ci ako...ja mam teda obcas divne pocity, pichnutie rozneho druhu a intenzity, ked sa zasmejem ma obcas zaboli za hrudnou kostou ale fest silne a ked mi je zima, tak proste hlavne na prsia, take divne to je. :-P:-P:-P Fungujem uplne normalne len sa proste stale dost sledujem .

Lenkalili

shiela

Ja som mu ukazala fotku z galerky konkretne So.nickaa na 4. stranke galerie konkretne 3. fotku od konca ona ich ma brutaaaaalne cisto moja predstava :))) a ked som sa ho pytala čo sa tyka anatomy a gule hovoril ze anatomy väčšinou dava športovym postavam a že mne budu gule lepšie tak som si dala poradit..hej ja len cez maily som komunikovala on vzdy odpiše ochotne zlaty je...a nebooooooj sa čosi ja si počitam dni do opky...ja viem že to bude neskutočne bolieť ale splni sa mi môj celoživotny sen, mne sa už o tom každy deň sníva, takže jaa sa len tešim nebojim sa, to až tesne pred opkou budu stresy ALE STOJI TO URČITE ZA TO!!!! :)