Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

tak kočky,ja idem nato vo štvrtok. Idem do BB., Dr. Červeň... Eurosilikon 370ml, anatomický...mala som ísť už októbri,ale niečo mi do toho vošlo. Vtedy som sa rozhodovala medzi 370ml-410ml, ale teraz som sa rozhodla pre 370ml,lebo som nízka a nechcem,aby mi to moc kričalo... a ešte ak niekedy v budúcnosti pôjdem na preopku,tak dajú väčšie,tak aj preto som to nechcela... v galerke mám foto,potom pridám po opke...tak držte palce,lebo sa dooooosť bojím :-(

juliana581

sashinka1985

super tak už to máš za sebou! :-)
buď rada, že to nemáš také hrozné s bolesťami...a užívaj si ich :-)

sashinka1985

Kocky tak vam pisem Z kliniky. Vobec to nie je hrozne, bolest zatial ziadna len taky tlak ako svalovica.Boli len ked sa chcem posadit.fua to je hnusny pocit.

ythyl

Lenkalili,

to je jasne,ze najlepsie to mat zadara:)vsak to je kazdeho osobna vec,ja tiez neznasam ludi,co sa do vsetkeho montuju:)ja nehovorim ani tak o svojej obvodnej,ako o sestrickach:)este dva tyzdne a mas po vsetkom ;)

Lenkalili

ythyl

no uvidím zajtra skúsim volať, ja už stres z obvodnej mám za sebou bolo to dosť blbé ale som si povedala predsa to je moja vec chápeš..ale nepozerala nijako krivo na mňa...a keď už som si toto prežila tak si zaslúžim to mať zadarmo:D..papieriky na interné aj sono mám čiže už len to absolvovať a bude ok :)

anosa 12

Nena1, ja tiez len kokosak, ten pouzivam na vsetko odkedy mam deti, tak aj prsia natieram. Som sa zabudla dr popytat ci treba nieco special na jazvy ,tak mi odlahlo, ze netreba. Ano mam robene cez dvorce.
Kedy Ti dovolil cvicit? Zacinala si len nohami?
Inac mohla som dat aj tych 420ml , co mal pripravene:)

ythyl

Lenkalili,

neviem ako vo vašom meste,ale v našom som sa na sono objednavala pred Vianocami a ledva mi dala termín na 23.januara,tak som bola prekvapena,ako je to zaplnene:)ja cez obvodnu ani nejdem,nechcem,aby to v meste vedeli,tak mi dr.Svehlik dal cislo na sukromnu ambulanciu,tam mi to za 30 eur urobia vsetko:)aj Juliana tam bola,tak to budem mat inkognito:))