Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

sashinka

Gratulujem k prskam,tak uz to mas za sebou super a tak prajem co najmenej bolesti a rychle zotavenie. Mna to caka za 2 tyzdne. Nedockavo odratavam dni

tomyum1

Bittersweet
Este jedna vec, opka a vsetko v poho, jediny problem bol, ze na tej nemocnicnej posteli kt maju v zelez nemocnici sa NEDA lezat :-( ja som nespala NIC!!! A sestricka nemala tabletky na spanie!!!

tomyum1

Marikamarika a cuculka
Vidno ze ste sestry :-) mali ste krasne prska uz pred opkou obidve, cuculka ich ma teraz dokonale a marika bude mat tiez :-) kolko ml ides dat?

tomyum1

Bittersweet
Jazvy su ok, prelepujem a mazem. Ani som na nich nemala chrasty. Stehy nevyberal. Z jednej mi trci kusok na okraji, asi vypadne...
Neries dreny, nechaj to na neho, mudr vie co robi, budes v dobrych rukach :-)

anosa 12

Nena1, nasla si?:-) dala som 400ml. Tiez vysoky profil a gulate. Zatial som si tiez kupila dve podprdy 75D, snad sa mi prsia nezmensia. Len neviem kupit sportovu, aku mas znacku? Nike 34C mi nesedela a 34 D nemali . Dost trapne, ze si v mojom veku neviem kupit podprdu, predavacky pozeraju, ze co som doteraz nosila:-D
Tiez plavky pozeram, mame ist do welnesu a teda doteraz som mavala victoria secret a teraz som bezradna, ci byt odvazna a objednat az D ci poskromnejsia a postaci C.:-D
Ale super, ze prsa nemam velke, velmi som sa bala a teraz by sa mi este tych 20ml k mojim hodilo.

Nena1

anosa 12
tak som si predsa nalistovala spätne v príspevkoch Tvoje rozmery :-) Ale veľkosť neviem akú si vlastne dala...

Nena1

anosa 12
aké veľké si vlastne dala? Nechce sa mi hľadať spätne príspevky :-) Nooo, cvičiť mi dovolil po 6 týždňoch vraj postupne všetko. Ale, začala som po 2 mesiacoch. Pre istotu :-) On vedel, že robím fitness a tlačím činky a napriek tomu mi to dovolil. Po 6 týždňoch som skúsila len bežecký pás s dobrou podprdou, pre vysokú záťaž. Ale mala som fakt rešpekt... Bol to divný pocit. To všetko zistíš sama pri cvičení, čo môžeš a čo nie. Ale vyčkala by som. Netreba to síliť, len nech sa to všetko pekne zahojí.
Anosa a akú máš výšku, váhu? Ja 170 cm a pred opkou 56 kg, pod prsiami 73 cm. Mám 410ml okrúhle, vysoký profil a hodilo mi to podprdu 75D :-))