Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

henka88

fúúúúú, ked ja si už vôbec nepamätám akú velkost pooperačnej mi dali, síce v nej ešte stále spávam, ale ked ja hned na všetkom odstrihujem tie vnútorné lístky lebo ma to hryzie, takže fakt neviem...ale na boku môžeš určite až po 4 týždňoch,skôr sa vôbec neodporúča, pretože približne 4 týždne trvá kým sa ti ten silikon prichytí na tkanivo okolo, vytvára sa okolo neho akási kapsička ktorá ho drží na mieste a pri spaní na boku si to natahuješ na jednu stranu a potom sa môže stať, že tá kapsička bude volnejšia a prsko ti bude utekať, alebo na tej kapsičke vzniknú natahovaním rôzne zhrubnutia čo sa podpíše na konečnom tvare prsíčok..tak pozor

Matapazicka

Henka 88
Meriam 166 a vážim 53 a dávam si eurosilikony 350 stredný profil . Este rozmýšľam uvidím bojím sa ze aby neboli moc veľké

henka88

all
dievčatá, tú pooperačnú podprdu je vidieť pod oblečením? Lebo čo som videla na obrázku, tak to má rôzne záhyby a pod. tak že ked si dám trebárs tielko pod tričko, či to nejako zamaskuje. :)

henka88

slniečko83
ja idem k dr. Paliatkovi, vraj aj on preferuje nevystuženú s kosticou, ale ešte neviem presne, lebo o tom sme sa nebavili zatiaľ. :)

henka88

sashinka1985
no našťastie to rýchlo ide :) Už sa neviem dočkať, lebo sa mi nechce stále len nad tým rozmýšľať. Ďakujem za podporu, ty sa máš super, že je všetko ok, aj zdravie aj prsia :) nech sa ti darí!

VeVerka11

Slniecko83
Cez den budes nosit nevystuzenu a na noc "skafander" :-D
chcem.sa.Ta.opytat nevies.ako to je s ordinacnymi hodinami u doktora. Buduci utorok mam vyber stichov a mam napisane,ze mam prist po 13.hodine. Nevies.nahodou dokedy tam byvaju?

slniecko83

henka88

Vcera som mala presne 3 tyzdne od opky a doktor povedal ze od troch tyzdnov uz mozem nosit cez den nevystuzenu podprdu s kosticou, ale este ju nemam kupenu. Ale poviem ti kazdy doktor hovori inak, pretoze niektory doktor povie ze 6 tyzdnov sa musi nosit noc a den pooperacna. Ku komu ides? Napr Cerven nie je za sportove podprdy. Mne ked sestricka vysvetlovala ze mam si kupit nevystuzenu s kosticou tak ma aj upozornila ze nie sportovu.

slniecko83

henka88

Tak toto neviem kedy sa moze spat na boku, ale v piatok mam kontrolu tak sa na to opytam to ma tiez zaujima, pretoze ja si nemozem zvyknut celu noc spat na chrbte. Ja sa casto budim a musim si sadnut alebo sa poprechadzat co uz neviem na tom chrbte byt

sashinka1985

Henka88

To uz na buduci stvrtok mas opku?no pana, to ako rychlo teda ubehlo. Si pamatam, ako sme este boli len pred nou a uz budes aj ty v klube prsatic:-) velmi velmi moc ti drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.vsak ti este napisem.

VeVerka11

Matapazicka
Ja mam 350 ml anatomy. Vazim 51 kg pri vyske 172cm.
Pri tej vacsej velkosti asi to nie je taky rozdiel. Chod do vacsich ;-) ;-) ;-)