Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

VeVerka11
Dneska som tam volala a ta pani mi povedala ze tu objednavku greba podpisat a bud oskenovat alebo odfotit a poslat na ich mail...ty si asi nemusela koli tomu ze to bolo tak narychlo...no ved uvidim co stym ;) a inak ako sa citis?

VeVerka11

Luky
Hmmm tak to si ma prekvapila. Ja som take nic nerobila a este na konci telefonatu som sa opytala ci je to vsetko. Len ja som si objednavala implantaty tyzden pred a dufala,ze ich maju vobec na sklade :-D dufam,ze.Ti odpovie ina kocka ;-)

Luky2112

VeVerka11
aj som si myslela ze to je iba take ze pre istotu ale ja mam ten papier oskenovat a poslat do silkienky...tak neviem ci ho treba cely vyplnit alebo staci iba podpis

VeVerka11

Luky
Ja som pri objednavke uvidla udaje - meno,bydlisko,typ implantatov,podprdu a pracovisko,kde mi to budu robit. Ked som prisla do nemocnice tak nikto odo mna nechcel tie papiere,co sme dostali. Takze ja som ich nevyplnala :-D

henka88

matapazicka

skús pozrieť aj barbora10, ona mala 167cm a 52kg, a má 350 guľaté. Má ich veľmi veľmi pekné, ale také väčšie. Ale na každej to ukáže inak, myslím, že 350ml nič nepokazíš, to už je na tebe, aké máš predstavy. Ja mám napr. o 10 cm viac ako ty a budem mať 365ml VP (alebo 375ml - uvidíme pri opke). :) No a mne dr. povedal, že to bude výrazné zväčšenie, ale ja chcem také pekné stredné prsia. :)

Luky2112

Slniecko83
Ahoj,prosim ta potrebujem s niecim poradit,dnes som si objednavala inplantaty a prepocula som ci mam ten papier s objednavkou cely vyplnit (meno,adresa,tel.,) alebo iba podpisat?ale asi to mam cele vypnit ze?a este tam je jedna kolonka (pracovisko,kde bude operacia vykonana)tam mam napisat nazov tej kliniky?
Dakujem moc za pomoc :)

henka88

angie77
tak budem sa snažiť vydržať tých 6 týždňov pekne na chrbte. Lebo to aby mi nezliezli niekde nabok je mi prednejšie. :) Ja robím to isté so štítkami, no nevadí, budem musieť vydržať, čo mi dr. povie, lebo idem si dať tiež nagor, 365 alebo 375, a rozmermi sme si boli podobné, tak som chcela mať predstavu. :)

slniecko83

VeVerka11

Uz je to 3 tyzdne od opky a mala by som uz nosit nevystuzenu cez den a skafander v noci ale este nemam tu podprdu kupenu. Neviem do kolkej su tam. Nemam v papieroch napisany presny cas, ale mam napisane od 8 mozem prist

bittersweet

Matapazicka mrkni titten, ma sice iny implantat ale rozmerovo skoro to iste co ty a projekcia rovnaka (podla tabuliek), zaklad mas asi B ze? Viem lebo tiez neustale riesim podobne velkosti a tiez mam podobnu konstituciu ako ty:)