Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Doka

No moja tak ked to mas prezivat znovu, naozaj by som zvazila twn silikon, bude ta bolet len jedna cast tela nie dve, a efekt bude trvaly..ja som dnes 4 dni po, ako bolesfi su jasne ale uz je to celkom znesitelne aj bez liekov..nic tragickeho aj ked opuch mam dost Ale fakt sa to da..

marikamarika

Bittersweet

Tak to je super moja tesim sa z teba. Ja mam ciernu podprsenku a mentor ma teraz daoe nove lebo som v nej pd opky ani bandaz som nemala, ta podprsenka je strasne hruba jak neopren, pevna hruba stiahnuta..neviem to vobec posudit ako ma tom som..lave prsko mam viac opuchnute, dost necitlive a bradavka ani nehovorim..tu si necitim vobec..uvidim co mi povie doki v stredu

olly-fa

marikamarika

dakujeme za radu,ja dufam ze mi po narkoze nebude zle. Po cisarskom mi nebolo ale to uz bolo pekne davno :-)

tina691976

matapazicka
to ti telo samé povie čo zvládne a čo nie ja som dva týždne po op a robým fakt všetko ale ked napnem psom tak je hned v pohotovosti psný sval a hned mi to puchne tak radšej sipomaly vyskušaj kam ťa telo pustí aby si si pootom nenadávala že si nejako ublížila držím palce

tina691976

matapazicka
to ti telo samé povie čo zvládne a čo nie ja som dva týždne po op a robým fakt všetko ale ked napnem psom tak je hned v pohotovosti psný sval a hned mi to puchne tak radšej sipomaly vyskušaj kam ťa telo pustí aby si si pootom nenadávala že si nejako ublížila držím palce

tina691976

matapazicka
neviem či sa to už po dvoch týždnoch bude dať lebo ja som po opke velmi rýchlo v pohode už cvičím aj nohy len vrch ešte nedvýham cítim to ešte ale záleží kolko má malá kilo

Lenkalili

doka

Neboj sa! Čím viac to budeš riešiť tým viac sa budeš báť. Ja by som šla do toho znova a znova a znova. Bolelo to jasné veď ma rezali, ale teraz si tú bolesť už ani nepamätám, je to vydržateľné dá sa to fakt. Najhoršie sú prvé 2-3 dni. Ja som 5,5 týždňa od opky. Chcem ísť do toho znova do roka, ak nasporím peniažky. Prska mám pekné symetrické aj všetko je fajn, no len ja som chcela dela veľké...aj som mu ukazovala foto a mi hovoril že budú také ale nie sú..preto do toho pôjdem zas a naopak teraz už sa nebudem báť vôbec! Takže hlavu hore a choď si za svojím cieľom nenechaj sa odradiť strachom. Je to fakt krásna vec. Držím pršteky :) A ber to tak že silikóny ti ostanú no ten tuk nie je až permanentný...