Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rose59

Dobry vecer kocky.
Nema z Vas niekto opku 5.4.2014 v BB Mudr. Cerven?
Stale riesim velkost implantatov neviem comu verit aby som nelutovala ze budu male..Sme dohodnuti 385 a 445 ml.pod svalom vysoky a stredy profil.. Vysku mam 170 62 kg pod prsiami 80 cez 90... Rada by som mala D teda vyrazne prsia ale nie vulgarne..
Vdaka

evellina

tina691976 tak dufam, ze to zvladnem aj ja takto v pohode...mam uz termin dohodnuty, ale mam aj obavy z opky, dufam ze to zvladnem :)

cukricka

Evelina

Ja som tiez prisla z Uk na operaciu a naspat som isla po 2 tyzdnoch. Letecky :) soferovanie mi robilo problem. Hlavnr zaradit z 3 do 2. Ale v uk uz som musela v praci soferovat ale na lavu mi to islo lahsie nastastie :) staram sa o deti a zvladam to zatial ale dviham ich minimalne iba na par sekund ked treba ich prelozit a pod. Ale doma som tak po tyzdni bola schpna ist von ale fucala som ako stara babka a prsia ma tahali k zemi. No 2 tyzdne su take minimum bezpecne. Taku dlhu vzdialenost urcite ale nesoferuj!

tina691976

evelina
no to áno rukami robým od rána a nič nebolí aj ked sa zapriem rukami tak to cítim pokial ma sval pustí nieje to také strašné začiatok áno ale potom je to v pohode ženy su silné bytosti zvládneš to určite ale cestuj radšej autobusom možno že by ťa skor ti to šoferovanie ublížilo ved to je dosť kilometrou a takto si aspom oddýchneš

bittersweet

Marikamarika inak este na margo anesteziologicky, oni asi mali svoj den lebo aj ta moja tam bez pozdravu prve nazjapala na sestricku ze meskame a co to ma znamenat, lebo o 8 sa malo zarezat:)) ale na mna bola v pohode a tiez som prakticky hned zaspala. No nebolo to vobec prijemne taky vystup pred opkou si pozriet namiesto mileho slova.

bittersweet

Marikamarika ja mam nejaku dvojfazovu, ze novinka ci co. No ty mas vacsiu kompresiu tkaniv tym implosom tak je to normal, aspon mne to tak vysvetlovali.

Doka ja som na zvacsenie prs vlastnym tukom este dobre nepocula, to je len chvilu wow a potom sa ten tuk resorbuje a ostane len jemny efekt ak nejaky, cize musis ist opakovane a bovie ci aj to pomoze, je to este nedokonale dost no. Traumatizovat telo dokola narkozou a liposukciou sa neda.

evellina

tina691976 dakujem, ja viem ze kazdy sme iny, ale som rada ze si mi aspon napisala ako to bola u teba.A kedze si opatrovatelka, tak to sa potrebujes hybat a pri upratovani, tiez potrebujes ruky, takze ked si to zvladla, tak dufam, ze to zvladnem aj ja :)