Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

kvet11
no ved prave ja neviem kadial by som to chcela a pytala som sa tu bab z Avelane, ci Mladek vklada pazuchou alebo pod. Asi oboje, ale ci nieco preferuje. Ked nie som uplne plocha, tak pazuchou to nepojde?
Ty si preco chcela pod prsom? Ja vobec neviem pre co by som sa mala rozhodnut, no predpokladam, ze on by urcil co je lepsie :)

acerka8

Baby, ďakujem za info ste fakt zlaté a stou podprsenkou sa dá. Nechcem aby to v robote vedeli, tak sa obával či to nebude vidieť, nakoľko pôsobí na mňa dosť mohutne.

misaela

nadranka
inak ty si ako dlho po opke? pametas si kedy i sa zacala v tej pooperacnej podprde citit pohodlne? ak vobec :)
a boli ta este nieco ci už celkom pohoda?
mna ta potvora desne skrti a hlavne vecer mam citlive prsia z boku. a hore este citim že su opuchnute

bimbi

Acerka
Dakujem :)
Ja som zacala fungovat uz na 3.den po opke, ale len bezne cinnosti, nic narocne, navarit..okolo deti, mam tri, najml. mal necele 2 roky, ale muz a mama pomahali,rychlo som sa unavila a musela som si lahnut.. zdvihat maleho som zacala az po mesiaci.. Som na materskej, takze nerobim, ale co viem baby si beru 2 tyzdne ak sa da, ak nie tak aj tyzden musi stacit, february odtialto sla po tyzdni do prace, ale ze zaberacka, lebo aj sediet v kuse nevydrzis, budes grogy a bude sa ti ziadat si lahnut.. Tak ked vies, zariad si 2 tyzd.z robotky, mozes ist aj na pn ale s inou diagnozou, ked mas dobru doktorku, ti vypise..( napr. zuby)

sue33

acerka8
ja budem v sobotu po opke 3 tyzden a fungujem uz v pohode. Ja osobne som mala dost velke bolesti, ale po takom tyzdni to polavilo. Ja tiez pracujem v kancelarii a hned po stehoch 10 den som uz bola v praci. Doma mi este stale pomaha manzel, ale uz som samoobsluzna.

acerka8

Ahoj Baby, chcem Vás poprosiť o info, tie, ktoré ste po opke, za aký čas sa dostanem do reálu, aby som mohla isť do práce.Pracujem v kancelárii.

question

cicimici

ja mam 168 a cca 49 kilm a obvod pod 70.. ale chcem trojky, tak som strasne zvedava co povie cervene:)a inak si ma potesila, ze by mamohli zobrat na jar ako som chcela, ked sa budem velmi snazit:):) baby ja Vam tak zavidim:):)len neviem kto mi bude pomahat s dcerkou-ma 4 roky:) hold babka bude musiet fungovat...
a musim sa odfotit, a predpokladam, ze ked zbadam galerku, tak odpadnem od uzasu:)

nadranka

misaela

Ja zase na také plavky, hore na štýl bandáž, že bez výstuže, ramienok, aby aj plecia pekne opálilo :-)

question

cicimici

ja mam 168 a cca 49 kilm a obvod pod 70.. ale chcem trojky, tak som strasne zvedava co povie cervene:)a inak si ma potesila, ze by mamohli zobrat na jar ako som chcela, ked sa budem velmi snazit:):) baby ja Vam tak zavidim:):)len neviem kto mi bude pomahat s dcerkou-ma 4 roky:) hold babka bude musiet fungovat...
a musim sa odfotit, a predpokladam, ze ked zbadam galerku, tak odpadnem od uzasu:)