Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

bimbi, angie77, mne dr koperniech povedal ze nagory su makksie ako eurosilikony.ale ze to ma svoje vyhody aj nevyhody, pri tych maksich moze nastat vlnenie a ja som dost chuducka, uvidim mam este jednu konzulku ale asi to necham na dokiho a tie eurosilikony

angie77

bimbi, gabyy

no ja neviem aké sú eurosilikony, ale ja som necelé tri mesiace po opke a ja mám nagory a sú že úplne mäkkučké, úplne ako moje za mladi :))) manžel ich tiež stále mačká a stíska :)) ja som sa tiež bála ked som vedela že budem mat nagory, lebo sa o nich vraví že sú pevnejšie, ale tie moje sú ako moje vlastné kedysi takže neviem z čoho to vzniklo že sú tvrdšie, pevnejšie než ostatné.

bimbi

Gabyy
Pytala si sa na nagory a eurosilikony- rozdiel: nagory su tvrdsie, pevnejsie, ja mam eurosil. a su uplne makkucke, moj muz mi takmer po roku od opky hovori, ze keby nevedel ze su to silikony, tak by na to neprisiel .. Cerven rad robi s ES, podla mna su uplne totozne s inymi znackami, o nagoroch viac neviem, ked ich budes chciet, tak ti ich da.. Mne sam navrhol ES a ja som neriesila..

M.i.r.u.s6

dik moc dnes je to trosku menej ale ako vravim vcera ked som vecer sedela pri tv a vstala tak taky tlak na prsiach akokeby kamene alebo neviem ale ak ty si mala podobne som spokojnejsia

v girl

rita149
ano aj som si myslela,ze ja si za to mozem..lebo ked som bola na kontrole po pol roku..doki pozera a ,ze jazvy mate este cervene az tmave..ze neodporuca reopku je skoro...ale ,ze ked sa rozhodnem pre novu tak on tu staru jazvu vyreze a bude na novo spravena.a vtedy ma u neho ani nenapadlo mu povedat,ze ja som sa kazdy 2 den opalovala s neprelepenou jazvou...tak aspon viem kde je problem :)