Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

renucika

Ahojte baby ,zeny ,chcela.by som vas poprosit o radu ,o tych ktore ste uz absolvovali zvacsenie prsnikov aku kliniku odporucujete ja som z Novych Zamkov. A hlavne cenu.

romi

ahoj baby ,pisem sem prvy krat.v utorok mam konzultaciu u ocenaca a v piatok u sisku.citam si tuto diskusiu obcas :)a rozhodla som sa s dovolenim :),vstupit sem.chcem nahliadnut do vasej galerie ,viem ze musim poslat foto ,ale neviem ako poradite mi prosim niekto?

zoe23

ivava

:) teba mam ja uz davno poznačenu, dokonca som brala aj na konzultačku tvoju foto :D parádne ich maš!Ja si presne taky tvar predstavujem!
Ja som len anonym76 písala nejake baby so strednym profilom od Červena a som nevedela, ze si bola u neho ale uz viem :)
Nedáš ešte nejake foto? nech mozem zavidiet :)

Elissa

Matilda1

Pozerala som v galerke, velmi pekne prsicka, to je fakt. Mne doktor hned povedal, ze mam taky typ hrudnika a elasticitu, co je idealne aj pre gulate. Ale zavisi to odo mna, ake chcem. Ja osobne si neviem na sebe predstavit a uz vobec nie porovnat jednotlive implose, lebo teraz som uplne plocha a nie zrovna najstihlejsia. Asi nemam vyvinutu predstavivost :)) Uvidim, co mi povie pri najblizsej konzultacii. Inak podla mna super cena, ja som ratala tak cez 3000 evri.

anonym_76

zoe23
ano,urcite budes mat skor po opke ako ja u cervena...som zvedava pre aku velkost sa rozhodnes. to cakanie a rozhodovanie je najhorsie na tom, aj ja som z toho nervozna,uz by som chcela byt tiez za tym..zatial pa

zoe23

Erika (anonym)

diky :) jasne dam vediet...
Ja by som uz hlavne chcela mat vo vsetkom jasno, lebo takto len stale rozmyslam a rozmyslam :D

No tak to potom stiheš ešte aj mna vidiet ked budem po opke, ked ides na konzultačku v maji :)) pá

anonym_76

zoe23
dakujem Ti ,idem si popozerat foto...az v maji mam u neho konzultacku, tak zistujem pomalicky okolo toho informacie...drzim ti prsty,ozvi sa potom..erika