Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

Zuleko
neveriiiiiiiim, mas ich uplne nadherne, keby sdi tu dala fotku, tak určite by ti nejedna zavidela nie len cici ale aj vlasy. Inak ohladom prs niekde tu spominali baby ze po par mesiacoch sa chodi na usg prs?

Zuleko

Monita
Dakujem moja, len ich mam riedke. Tak si ich hlavne chcem dat zahustit.Co sa tyka lesku tak ich mam super, len ta hustota;/ A nemala som este nikdy napajane;)

Monitaaa

Zuleko
ved ty mas take nadherne dlhe leskle vlasy, čo ides napajat? či to boli napojene???? lebo vyzerali uplne skvele ale nebolo vidno ze napojene

M.i.r.u.s6

ewel
to asi vsetky ja ked som bola na prvejkontrole vravim dok ze ta lava strana bolestivejsia a on na mna pozre a vravi to iste vravia aj po operacii usi asi na tu lavu stranu sme citlivejsi:)))

tak aj mna ta lava strana bolievala viac moja ved co uz pre krasu sa musi triet drzim prsty

angie77

ewelka

len nezačni stresovať, to preto lebo ste sa včera či kedy bavili o tých infekciách...však že na to myslíš? určite to to nebude, nemáš menzes alebo nejdeš dostať? aj mňa lavý prsník tiež viac bolel , tak neboj a oddychuj radšej

ewel007

Miruska

Nie toto je ine ako pri prvej,ten pravy je uplne o.k co sa tyka bolesti,inak aj po prvej opke som mala ten lavy stale taky bolavy a o pravom som ani nevedela..

Elissa

Matilda1

Ahoj, ak sa nemylim, ty si bola operovana u Dr.Trsku. Ako dlho si cakala na konzultaciu a naslednu opku? Kolko Ta to kompletne vyslo cenovo? Dakujem :))