Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

Matik8
Mne doki hovoril že rok po opke sa neodporúča otehotnieť. Už len samotná opka je pre organizmus šok, nie ešte skombinovať s tehotenstvom :)

cicimici

queen

nemas za co dakovat..ten flector je na predpis ano ale to je aj novalgin a ked uz si vybrat tak radsej ten flector alebo najlepsie oboje..nadmerna konzumacia ibalginu sa neodporuca a u nas v nemocnici bol dokonca za stareho primara zakazany..sposubuje krvacanie do zaludka ale to len pri nadmernom pozivani tak ak ho pouzivas pri kramoch tak sa mu radsej vyhni,,

queen a majuskaa

baby co sa tyka toho pyzama nerobte si starosti,to nie je ako ked idetedo nemocnice,kazda moderne vybavena klinika vam poskytne kosielku taku co sa navlikea zpredu a vzadu sa zavezuje a niekedy je na klinike dokonca k dispozicii aj zupan aspon vo zvolene bol no..a na tu jednu noc vam ta kosielka bude stacit na nohach budete mat natiahnute tie protitrombozne pancuchy az do druheho dna a tie su teple a su az po zadok.. a ak idete na dve noci tak si zoberte iba nejake pyzamkove gate alebo teplaciky..

matik8

ahoj mne sa zda ze barbora10 este stale koji..ona sem raz za cas pride napise nieco mile,povzbudive a prida nove fototak myslim ze ked dokoji tak da vediet ci sa to na jej prskach nejako odrazilo..zatial bola len spokojna..co sa tyka tehotenstva tak doktori neodporucaju do roka po plastike po tom je to v pohode..tiez som chcela pockat az po dietatku ale to este 4 roky neplanujem takze tuzba po prsiach nakoniec vyhrala.. :D

bimbi

ano ja viem ze pas sa pouziva vacsinou po vkaladni implosov cez pazuchy aby tlacil na ten tunel ktory tade doki viedol,aby sa co najskor uzavrel,ale takisto so mnou lezala na izbe kocka co mala anatomy vkladane z podprsnej ryhy a dostala ten pas na ten opuch..tak ja neviem nechcem sa hadat ani mudrovat..lekar je lekar a treba mu verit..

ewel

ako prsatica tvoje jazvycky?mne sa to cervene tiez zda iba ako reakcia na to prelepovanie..bo ja som mala podobne a ked som prestala prelepovat a ponatierala som aloe vera tak to zmizlo..bolo to aj na dotyk take akoby zdurene,vystupene..

M.i.r.u.s6

Nela7
aj ja tak vravim ked som bola doma tak stale somm ku co tu nove a tak ale ked uz praca tak po praci trocha kuk ved vsetkeho vela skodi:)
to zvladnes ked uz si zvladla opku tak toto das:)drzim prsty

Nela7

M.i.r.u.s6

vies co ja sem asi cca po tych 3 mesiacoch prestanem chodit ak bude vsetko ok...len by som sa stale porovnavala a nevazila si to co mam, iba sem tam mrknem co tu nove...aaaaaaale nervy mam na to, este mam toho az az :/

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj moja presne boli by sme rady ze sme zrazu zeny:D ako aj ja som spokojna len obcas ked si precitam 450 tak a aj ty mas 420 ze mozno kapanek mohli byt vacsie ale ja som ozaj mala das is hruzu tak toto je super:) a ako pokracujes s diplomovkou??

matik8

Angie77

Mna praveze kojenie este len caka takze tiez mi asi postacia 375 uvidim potom po kojeni co snimi bude. Ozaj pozerala som kocku barbora10 ma tam fotky aj po kojeni, neviete ako je na tom s prskami po uplnom dokojeni? Ci sa nevytahali moc, ci neplanovala este reopku? Lebo po kojeni vyzerali stale super prsia podla mna, ale to je asi individualne vsak, takze sa neham prekvapit az potom.

A ozaj baby neviete ako je to s tehotenstvom po opke? Preistotku ze kedy najskor mozno otehotniet? Ja uz by som tak do dvoch rokoch chcela, aj som rozmyslala ze teda vydrzim po odkojeni atd s prskami ale doki vravel ze ma dobry zaklad teraz, tak si vravim preco to nevyuzit :-)

Nela7

inak vy co ste po opke, neviete ci sa mozu uzivat vitaminy tipu B-komplex, E, a vitaminy na vlasy ako Kremik alebo nieco podobne??strasne mi padaju vlasy, pred opkou som uzivala tieto vitaminy a zlepsilo sa to ale potom cca tyzden pred som ich radsej vysadila a teraz neviem odkedy mozem uzivat znovu, nechcem byt na leto plesata :((