Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Stember ahoj,

chcem Ťa poprosiť, nemohla by si mi poslať foto ako vyzerá pooperačná podprsenka pod tričkom alebo košelov.

Chcem sa ešte spýtať, podľa tvojej skúsenosti dá sa zamaskovať ta podprsenka. Ďakujem za info.

barbora10

Iveta84

dolezite je,co chces ty.ako netvrdim,ze slovo manzela nie je tiez podstatne,ale rozhodujuce slovo by si mala mat ty.ked sa ty citis na to,ze by si radsej tych 350,tak to prediskutuj este s doktorom.podla mna s 350kami by boli krajsie:)a kedze budes mat anatomi,prirodzenost bude stale na mieste.cize bude aj manzel spokojny a spolu s nim aj ty...

bibi13

Ahoojte,

Mne zacina riadne hrabat z opky.. v noci som bola asi 4x hore s tym, ze spim na boku, ze nemozem tak spat kvoli silikinom.. potom som sa chytila za prsia, zistila, ze mam len tie svoje, tak som sa capla nq brucho a spala dalej.. potom som chodila po operacii po ba aj so Smejo a nemohla som vybehnut po rebriku, lebo som sa bala dvihnut ruky.. no fakt mi hrabe..

Angie, fufu

Vsetko len to naj naj prajem k narodkam..

Iveta84

Baby, poprosim pridat do mojej galerie jednu fotku ktoru som teda iba nasla kde mam take vacsie prsia ked som bola 3 tyzdne po porode. Je to z fotenia, ale proste uvidite ma tam s prsiami a potim teraz tie mini co mam.

Iveta84

Moj manzel chce B. Ja sa len v hlave obavam ci mi to nebude malo. Ked som bola po oboch porodoch, mala som na zaciatku C podprsenku a citila som sa sexi. B som nikdy nemala, vzdy len male prsia. Tak preto neviem. Mne dal aj ten implos do podprdy a ja by som este zniesla. Skusala som ten 310.

barbora10

iveta84

nie je to vobec taka hroza ako pises.ja byt tebou idem do tych 350:)ale to radim co by som urobila ja.a este jedna,velmi dolezita otazka?ty chces Bcka,alebo tvoj manzel???