Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

didi10

ty máš o niečo máličko väčšie ako ja :) akú veľkosť by si chcela, keď si dávaš až 395-445 ml?

didi10

Matulka23

no ano je to vraj menej bolestive, ale ja by som sa obavala toho vačsieho poklesu...zname tiez maju polytechy , pod svalom, a mali ich po kratkom case makke, a ani necitit ze tam je implantat :))

Matulka23

didi10

vieš čo písala som si zopár báb, ktoré ich majú pod žľazou a jednoznačne boli skorej uzdravené, menej bolesti, pomerne hneď sú mäkké a prirodzene sa pohybujú (dajú sa pekne k sebe atď) je to menší zásah do tela ako pod sval... sú tam akorát menšie obmedzenia čo sa týka veľkosti, aby to vlastne žľaza udržala preto sa nesmia dávať veľké implantáty, aby potom neklesli a čo sa týka toho, že ešte nemám deti to neriešim potom mi môžu troška ovisnúť a tiež nemusia...