Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

baby aj vy mate taky neprijemny pocit tahania ...ja mam hrozne tahanie hlavne v lavom prse a pod lavou rukou..uz som z toho riadne nervozna,noc bola hrozna..

co ste uz dlksie po opke ,do kedy ste maly taketo neprijemne pocity?

Stela77

Iveta84
Tak to Ti verim, ze sa nemozes dockat, toto cakanie je najhorsie,ale neboj to rychlo ubehne,potom budem myliet a priat Ti vsetko najlepsie ja....ja dnes asi ani nezaspim :)

Iveta84

Stela77

Joooj, ty uz budes hrdo chodit v tricku ked ja iba pojdem :) ja mam opku az 1.7. A uz teraz sa nemooozem dockat :) a so vsetkymi to prezivam jak keby jaaaa idem :D

bibi13

Baby co idete zajtra na opku drziim vsetky palce a prajem co najmenen bolesti..

Didi, matulka

Ja som na 3d ani nebola.. to bola jedna z otazok, na ktore som sa zabudla opytat..;)

Stela77

Iveta84
Dakujem...to bolo mile od teba!:) Ty uz mas alebo sa este len chystas?...ako si to znasala,ak si uz po? Ja sa momentalne tesim a zaroven aj bojim...jaaaj

kosta123

_Titten_
Áno dr.SISKA dá aj pod sval ak natom trvám,a samozrejme aj trvám,nikdy by som si len pod žlazu nedala.

1.konz. bola v Púchove u dr.OČENAŚA-2980€ za anatomické 450ml,Arion.
2.konz.Pieštany dr.SISKA do 2.200€ anatom.450-500ml,ES
3.konz,Nitra dr.Mládek 3.150 cca ale to som bola len s kamoškou,ja som už bola rozhodnutá pre Pieštany.

Luca123

Matik8

Tak dufa to na 11. Den bude lepsie,lebo v lavom prse zp spodu ma to stale velmi bolj,nerozumiem co zle som urobila