Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Angie
ako prsicka?jazvicky ti uz vybledli?...citam ze ,,comprende,, hablas espanol? vari hovoris po spanielsky...ja iba tak lebo ja tu v Spanielsku zijem...

matik8

Arara

No ak ides do novamedu tym padom na jednu noc tak ja som si brala len papuce, uterak maly na tvar, vlhcene obrusky a hygienicke potreby. Pyzamo som si nebrala pretoze dostanes take ich co sa vzadu zavazuje, bola som v nom a dokonca druhy den som bola len v nohavickach a pooperacnej podprde lebo bolo telpo..jedlo sme dostali. No a nabijacku :) a to je asi vsetko

arara

STELA, NENA
držím palce baby, ja som celkom pokojná ešte, aj keď som dosť strachoput a citlivá na bolesť. ale volala som s jednou babou, čo to má za sebou a že vraj to vôbec nie je také hrozné, na ibáči sa to vraj dá v pohode prežiť.

tak veľa šťastia, vašim doktorom pevné ruky, nech sme v lete kočky.

Stela77

Ahojte baby...ako ak citam zajtra nas ide dost na opku, ake mate stavy, uz ste pobalene??? Mne uz zacinat lepit, som zvedava co bude rano :) Chcem to uz mat za sebou,jaaaj...posledna noc na brusku :) Inak vsetkym co Vas to zajtra caka prajem nech vsetko super dopadne a co najmenej bolesti....a samozrejme aj vsetkym s neskorsim terminom!!!

Nena1

Ja Polytech, vysoký prifil 365 alebo 410 ml. Na sále rozhodne čo sa zmestí! Chcem maximum! A samozrejme pod sval. Ja už mám dosť rokov a doma 3 dospelé deti. Idem si splniť svoj sen! Konečne!!!

arara

NENA
Ja idem do BB takze mna si nie :) Ja budem asi prvá, keďže tam mám byť 7:45.) mam 385ml eurosilikon TMF3 pod sval. Že vraj väčšie 3ky. Takže uvidím a Ty?

Nena1

Arara
Zajtra idem do Šnopu v BA. Operuje ma Dr. Trška. Som druhá v poradí, tak neviem, koho robí predo mnou ;-) A Ty? Kam a ku komu? Čo máš navrhnuté?

arara

NENA
vzala som si také šaty, čo sa dajú obliecť odspodu, myslíš že je to ok? Super, že Ti na klinike nič nepovedia. Ďakujem za rady