Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

luca123

no drarhy nadseny si uz chytal a ze radsej sa mam obliect :D :D praveze sa mi zdaju ted vacsie, lebo vtej podprde mi prisli male takze super pocit . ted mam len tricko a normalne sa neviem vypozerať že ake su bez podprdy len tak v tielku , toho by som sa len tak nedockala nikdy :D
jazvy uz nemusim prelepovat, dokonca som sa uz aj tak mierne oholila. fotky som poslala, a mam pocit ze v skutocnosti su vacsie trošku ako na fotke neviem preco :D

ty uz iba zajtra a ide skafac dole :)

Luca123

Matik8

a este otazocka...ake su...aky si mala povit ked si ich uvidela...cakala si viac menej alebo akurat?
A stehy uz nemusis prelepovat alebo davat pozor nejak extra?

Luca123

Matik8

Jupiii tesim sa s tebou...ten pocit volna musi byt uzasny. A drahy co hovori..isto je nadseny:) tesim sa na foto...no rychlo rychlo:)

matik8

luca123

taaakze konecne som domka, osprchovana konecne :) mam dole skafac hned som ho oprala a ted cakam kym sa vyschne a som len tak volne :) konecne ulava....poslem foto, este su sice take neforemne ale urcite sa este upravia

teraz este musim pockat kym neubudne 3 tyzden po opke, a potom si mozem dat kosticovu, a dalsie tri tyzdne skafac iba na noc...ale ten pas ze mam ja este nosit teraz aspon na noc, pripadne doma ked budem niekedy cez den tak si ho mozem dat..no a teraz zatial kym sa mi bude schnut podprda tak mozem byt len tak na holo. tesim sa :)

smejo251

Britney
Hej uz sa to da.nevolala som lebo som nic nezistila.
No skusala som 75C no nakoniec aok kupila 75D bez vystuze a druhu 75C.niektore Cmi boli male :-)))

Luca123

BritneyBitch

vobec...bala som sa. Spominala som,ze som ppvolila iba pas a zacali strasne opuchat..za ten risk a bolesti mi to nestalo a teraz uz ked sa to blizi,tak to vydrzim...naco...aspon bude prekvapenie:)

BritneyBitch

Smejo251

Moja čítam, že už si fit, teším sa s Tebou! Dokedy máš nosiť tú podprdu?
A aké si skúšala? S kosticami? A akú veľkosť?

smejo251

Vikusik
Nie na mojmirovej ja som za nou bola v procari je to tam lacnejsie.platila som 1600eur a to mi robili aj pruh.ja sa citim uz celkom fajn len lave prso je ezte stale opuchnute.
All
Baby inak neviete mi povedat nejaky trik ja neviem masaz alebo nieco aby prsia zmakli?bola som ai dnes akusat podpiry ale bolo to narocne kedze su take nepoddajne to stale take budu?