Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

Baby,
Berte čo najviac, mne doki hovoril že 300 až 350 ml by mi dal.
No ja som trvala na 450, a som veľmi šťastná.
Už som si aj zvykla.Mama, sestra a priateľ hovoria že sú akurát k mojej postave.Žiadne vulgárne bomby.A to som mala pevne plné A-čka.Ono tie fotky v galerke sú iné ako naživo.Myslím že tie plné trojky mám určite.

Iveta84

Titten

Slepak, 2x uzliny, cistenie po potrate :(

Davaju aj do zily, aj plyn na tvar. Nie je to nic hrozne, za 3 sekundy si mimoooo :) mne aj tak vzdy busi srdce - oni to vidia na monitore, tak sranduju so mnou ze sa nemam bat. To je pocit proste... Mne byva zle z narkozy, tak ked to dopredu poviem, vedia dat nejake lieky do infuzky aby to minimalizovali.

Titten

Ivet, to preco?
ze piatu uf
Ja som este nebola v narkoze.

Dava sa aj nejaka maska s plynom na ksicht? ci len do zily sa nejaka latka piche a zaspi clovek?

Luca123

Titten

mne sa to ale nezda...450ml mam. Je to dost na prvy raz ale doky mi pred opkou ppvedal,ze by sa este voslo.

Luca123

Titten

nie nerodila som estw a toto bola moja premiera v zakrplu,v lezani v nemocnici a ani infuziu som nidky nemala. Takze tak:)

Vo velkosti ti neviem poradit,leba ja.som z toho doteraz zmatenq priznavam. Ja som prisla l dokymu,ze trojky a on,ze.nie. Budu patky a vojdem do 75c a ja som sa len usmievala...ze teda ok:)

Titten

No a este vas poprosim o radu.
Kolko ml by som teda cca mohla a mala pytat u dokiho, ked chcem plne Ccko kosik.
Mam teraz ledva Acko vydojene.
Obvod pod prsami 69cm
Foto mam v galerke, kto by chcel poradit.
Lebo ja by som tipla tak 350ml asi aspon ak nie 375ml.
Ale naposledy na konzultacke mi max 315 chcel dat doki, ze na Bcko. Co mne sa zda malo, Bcko neni, co ocakavam