Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

Titten

Ahoj, tak ten obvod tí neporadim lebo ja som sa nemerala aní pred ani po.A nemám ani meter doma.Ked nezabudnem pomeram sa u rodicov a napíšem tí tie rozmery.

Luca123

Matik8

Som unesena...su naadherne... Krasne fakt super.
ja mam ppcit ze tie eurosilicony vyzeraju super prirodzene.
Ja sa strasne tesiiiiim su TOP!
Gratulujem:)

Este pockaj,vraj sa to opticky zvacsi a kazda ich ma na fotke vacsie casom:))

smejo251

Titeen
Pruh ma stal 59wur a narkozu som mala zadarmo kvolo tomu ze som mala prsia robene urobili mi akciu tak mi to vybqvili.ale vraveli ze keby som si to davala robit v normalnej nemocnici by som to mala zadarmo lebo too preplaca poistovna.

Titten

Martina210,

a obvod pod prsiami mas kolko? Lebo aj to vlastne robi kosik, ze rozdiel medzi obvodom hrude a samotnymi prsami.

ak by som chcela mat rovnaky obvod okolo prs ako okolo zadku a dostat sa na 88cm, tak to pomaly na Dcko sa musim hrabat.

Titten

Ivet,

ja sa chcem na to rovno spytat, ci pichnu aj torrecan do infuzky, lebo mne byva blivno aj bez narkozy.

Jezis, ked mi daju tu masku, tak mne srdce vyskoci, ja som ozaj vyjasena z nemocnic, tlak 220bude