Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

didi10
ano, mam anatomicke, projekcia 6,3
170/51kg, pod prsiami 72
Ty sa rozhodujes medzi dvoma velkostami, ak som dobre citala, ale myslim, ze tych 445 sa nemusis bat;)

bianka77

matik 8
no ja ako sa vyspim...uz 2 tyzdne nerobim nic ine len pozeram foto..uz sa mi o ceckoch aj sniva :))))) ako uchylna.
Ale asi pre pokoj duse zavolam,...v septembri,mesiac pred operaciou to budee cca 6mes.od kojenia,takze iba tak nech z dveri kukne, ci sa za tych 6mes.nic nezmenilo :))
A skusim ho hned zlomit na ten nos...co najskor..tak v zime by som rada.....

didi10

mahulienka

ahoj ty mas anatomy?aku je projekcia? aku maš prosim ta vysku vahu a pod prsami? diiky :)) lebo mam navrhnute 445ml anatomy

mahulienka

gina3
nie, nie neupustila, urcite dam vediet co a ako,))
Inac, pozrela som tvoje nove foto,krasne ich mas, sexy vystrih;))

gina3

angie77
mojka ako čítam, spevňuješ telo pred letom, tak to bude z teba riadna dračica, kúpaliská tešte sa:):)

mahulienka
ešte si neupustila od druhej opky?:)

ewel007

Sarinka
Nezabudni napisat do mailu svoj NICK pretoze baby na to zabudaju a bez toho to nas zlaty zajko nespravi a v Avelane som bola tiez aj ja operovana a maximalna spokojnost.

lluciaa1211

Sarinkaaa
pošli svoju fotku prs na galeria@zoznam.sk, dostaneš link na galerku.
Interklinik nepoznam ale v Avelane prave lezim a som veeelmi spokojna :)