Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

arara

pri gulatych pokial sa vklada z pod paze tak pas musis mat...a budes ho mat minimalne do vybrati stehov, potom ti uz povie dalej doktor.,.ja ho musim nosit este cez noc, vcera som bola na vybrati stehov.

BritneyBitch

Titten

Paráda, som rada, ze si nasla spravneho doktora a ze ti ponukli aj taký skory termín, nebudeš nat čas stresovat pred ;-)

Titten

arara,

pas neviem kolko, to len asi 2tyzdne, pripadne, kym je hore opuch.
Ale tusim len pri anatomoch sa dava, pri okruhlych asi nie.

Neviem, nech napisu babule, co to maju uz za sebou aj s pasom :)

Titten

arara,

ta pooperacna neni uplne napchata a fest? Lebo to by malo byt uplne natesno, nie baby?

MNe dnes dal na skusanie tych implosov taku volnejsiu, hned vravel, ze mne by museli uzsiu objednavat, lebo ze hento je na vacsi hrudnik, a ze musi to byt natesno uplne po opke

Titten

menndy,

kolko mas pod prsiami?
Je dobre si tie implose popozerat a odskusat, neni nad to, pripadne niekde vizualizacie robia.

Arara,

ze posadili a jezdte :D By som asi hodila nieco na tanier este.
Ale hlavne, ze ti je uz lepsie

arara

titten
len ta podprda nejako sa mi zda ze mi nesedi, na prsiach sa vlni a manzel sa uz smial, ze vyzeram ako madona.)

menndy

titten
no ja mam tak zhruba tych pod prsiami.. cize ked budem mat 400 ml.. hadam to bude fajn.. i tak sa bojim ze to bude malo..:Dchcela by som take plne trojky veru