Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arara

titten
nic sa ma nepytali ale zo 4 rozne infuzky na mne odskusali.) uz asi sa im nechcelo po 3 x ohrievat veceru, ale po vymene smeny sa so mnou uz neparali , dvihli ma a ze jedzte.) a dobre bolo. tak asi vydrzim, idem na stichy buduci utorok.

Titten

menndy,

vcera som tu robila taky pokus, napchala som si tri pary ponoziek do kazdeho kosiku :D:D:D
To som naplnila Dckovu podprdu s tym.
Dnes som si skusala najma 280ml a 330ml co som teda sa objemy dozvedela neskor, tak ta 280 take velke B, alebo mensie C by bolo a mala napisane na nom cislo 2
Ta 330 mala 3ku napisanu a zhruba tam mi to prislo.
Kazdopadne, mne by to velkostne vyhovovalo.
Lebo ked si pozries miery podprd, tak velkost kosika ti robi rozdiel obvodu okolo prs ku obvodu hrudnika.
Ak ma niekto 80cez hrudnik, tak s 330 nejaky brutal kosik neurobi, ale s mojim obvodom 68 to bude skok. Plus, samozrejme vela robi aj vlastny zaklad, ak je....

Titten

arara,

tak opka neni sranda, a dali ti nieco na nevolnost? Ci nebolo ti na zvracanie?
Ja som sa dnes rovno pytala, ci by mi torecan nepichli po opke, keby mi bolo blbo z narkozy, tak sa smiali, ze jasne, ze uz si tam ordinujem :D

Ja by som si podprdu neotvarala sama a takto skoro uz vobec nie. Vydrz do stichov minimalne.

Mne dnes povedal, ze 6tyzdnov budem musiet skafac nosit vo dne v noci, ale ze stichy uz hadam aj na 7mi den sa vyberu vonkajsie, vnutorne budu strebatelne a ze po vybrati na 7mi den uz normalne do sprchy cela mozem ist.

menndy

titten
ahojky, akurat tu citam tvoj prispevok.. mozem sa spytat podla coho vies ze jak velke bude priblizne nove prsia? trojky? lebo ja tiez stale dumam jak to bude vyzerat.. ja idem mat 400ml a pod prsiami mam cca 71

arara

titten
no vcera to taka slava nebola, akonahle ma posadili, kolabovala som.
ale dnes ako by ma vymenili. boliet to boli ale tak prezit sa to da.
ja si asi pockam na doktora.) neodvazim sa sama, co ked sa pohnu.)

Titten

arara,

gratulujem to je skvele, ze to v pohode prezivas. Je to normalne, aspon, co baby pisali, videli si prska az pri vyberani stichov, kto sa neodvazil otvarat podprdu.

arara

ahojte, som prvy den po. uz som aj doma, na to aka som padavka to znasam celkom v pohode...len som sklamana ze mi ich neukzali ze az na stehoch. je to normlane?

Titten

Ahojte,

tak bola som dnes na konzultacke u Marsala v PK.
To sa neda s ULK ani porovnat.
Vzali ma hned v case objednania, nie ako v ULK som musela este polhodinu cakat, kedy ma vezmu.
Doktor sa ma popytal, ake su moje predstavy. v ULK nikoho nejake moje ocakavania z opky ani nezaujimali.
Doktor vravel, ze bolo by super, keby som v blizkom okoli mala niekoho po opke, ze by som si cece kukla zblizka a ochytala :D Ale zial taku moznost nemam, kamosky sa narodili vybavene a nik opku neriesil.

No, potom mi dal pooperacnu podprdu (takze netrebalo ani tu moju sportovu vytahova) a dal mi implose na skusanie. Nevravel mi schvalne, akemu objemu zodpovedaju, ze nech si to poskusam, aj obleciem na to triko a ci a ktore sa mi pozdavaju. Na mentoroch sme sa hned zhodli, implose som si vybrala, co zodpovedaju 330ml, myslim, ze stacit to bude bohate. Zas nejdem na playmate kandidovat, ale nebude to ani male.
Povedal, ze aj zlazu mam v pohde, ze si mozem vybrat, ci chcem pod zlazu alebo sval, pripadne na opke ze staci povedat. Ale volila som pod sval. Vraj aj to ma svoje mini nevyhody, aj jedno aj druhe.
Potom ma este pokreslil a pomeral vsetko, aby vyratal, ci moze byt taky implos.
Inak pod prsami len 68cm mam, takze ono tie 330ml mi urobi take riadne Ccko podla mna. Muzovi sa to pozdavalo, ma ukludnil, ze nebude to teda mega prevelke, co ma najprv aj soklo, ked som videla.
Ale ze akurat k tomu zadku 88cm mi to pojde.

No a najlepsie.... je viac ako mozne, ze opku by som mohla mat 20.5, cize uz ani nie o 2tyzdne, ale teda bude mi este volat majitel kliniky, lebo ze nejaka pani mala potvrdit termin a neurobila to, cize asi jej to prepadne a daju tam mna. Uvidim, ma sa mi ozvat mozno este dnes, alebo zajtra.
To by bolo uplne super, lebo prave dnes som aj mrchu dostala, cize aj z hladiska sona prs aj opky by to bolo uplne super. O praci ani nevravim, ze pecka timing

Sarinkaaa

lluciaa1211, ewel007

dakujem :)na Avelane citam same kladne odporucania, tak myslim ze Avelane vyhra. A ako dlho ste cakali na konzultaciu a nasledne na operaciu u Dr.Mladeka?

didi10

mahulienka

no ano medzi 395ml a 445ml...ja mam 173/58kg pod prsiami az 80cm, a mensi zaklad mam ako ty...lebo tvoje vyzeraju super na foto :)