Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

lluciaa1211

No ďakujem , ale nie nebojim sa celkom sa teším :) Budem mat anatomy mentory 390-440ml uvidime zajtra kolko vojde :)
ved som si ani nebrala vela veci lebo som aj myslela ze tam asi budem len v tej podprde ....

Nena1

solnicka1
pošli svoje aktuálne foto prs (bez tváre) na galeria@zoznam.sk Nezabudni do mailu napísať svoj nick. Následne cca do 24 hodín Ti budú zaslané prístupové heslá.

solnicka1

kosta123,
ty máš prístup do galériek? Vraj treba poslať foto nejakému zajačikovi či čo: ) ale neviem presne kam, chcela by som si pozrieť nejaké foto prsiek, ktoré robil červeň, ale neviem sa dostať do nich.

bibi13

Solnicka

Myslim, ze budes s dr. Cervenom spokouna, aj ked ja som u neho nebola, ale podla bab tu.. zalezi od toho, ci chces tak dlho cakat na opku.. ale mozno sa nieco uvolni aj skorej..

kosta123

solnicka1-jasné pod sval,,to sa bežne dávajú aj anatomické.
Ja mám 3 r dcéru a schudla som nedávno 20 kg,,,tak je to hore dosť otras.

lluciaa1211

Jany7543
Ja som bola v Avelane a využila som len pyzamove nohavice, župan a šlapky. Cely čas budes mat skafandrovu podprdu a sexi pančuchy :)
Drž sa zajtra, budem na teba myslieť!!!
K Mládekovi ideš? Aké budeš mat implantaty?
Ničoho sa neboj, nieje to nič strašné naozaj.