Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

Čaute kočky,ako?? dlho som tu nebola,,,to zas dokiaš dočíííítam :D :D
Mám nervy,muž ide asi v septembri na misiu/vojak/ a ja som mala íst v oktobry na OPKU,,teraz sa mi v ten termím nedá,,,tak so musím dat na august,len chceme ist aj na dovolenku a aj na svadbu ideme :( nedá sa mi to nejako skombinovať,,,,šlak ma trafííí a v lete sa pariť v podprde ,to musí byť hroznééé.

Matulka23

bibi13
páčili, ale nestihla si zmačknúť :) smiala som sa aj, keď bolelo :)

mne doktor ako ma prepúštal vymenil podprdu a tá sa dá povoliť na ramenách, pleť mi tiež strašne mastnie 5x denne si ju pretieram odlič. vodou a pred chvíľkou ma priateľ osprchoval cítim sa ako vymenená zajtra mi mamina umyje hlavu je kaderníčka tak v tomto smere je to ok :)

bibi13

Matulka

;)))))) a pacilo sa babke???
Mna tiez hneva lave prso.. zo spodu ma tam nieco dost tlaci.. uz prestalo, ale teraz zacalo zase..;(
Zdviha ma mi uz v pohode.. rano teda nie, ale pocas dna hej.. a strasne ma tlaci skafac na ramenach..

Titten

Aj ja som ako tehotna.. a neskutocnuu mastnu plet mam.. fuj..

Manzel mi umyl teraz hlavu.. to je uuuulava..;)))

Matulka23

bibi13

je mi o niečo lepšie, noci a rána sú dobré, po obede mám taký kritický čas, pravý prsník v pohode, ľavý ma bolí cítim ako napnem sval bolesť a tam kde je rez ma to ťahá a štípe, keď sa postavím.... no a samozrejme, keď sa postavím mám pocit, že mi upadnú pridržiavam si stále ľavý prsník :)
dnes ma prišla babka (75r.)pozrieť a hovorí mi, že aké krásne a tak ma schmatla nestačila som ani reagovať našťastie to bolo pravé prso, zakričala som tak sa ľakla :) že si to chcela omakať a stisknúť-moje nervy :D

ty ako?

BritneyBitch

Titten

Prve dni po opke som mala zápchu. Upravilo sa to hned, ako som nasadila probiotika. Skus tie, pripadne probioticke jogurty.

solnicka1

A ešte som sa chcela opýtať, či sa aj na samotný zákrok čaká u Dr. Červeňa tak dlho, ako na konzultáciu.
Ako dlho po konzultácii ste sa dostali na opku?
Neviem sa už dočkať, konzultáciu mám 14.8.

Titten

baby,

ja mam otazku na vsetky po opke. Ste tu viacere spominali nafuknute brucho, ale to ste mali tesne stavy po opke ze?
Lebo mne po opke este brucho vyzeralo v pohode, akurat som velmi slabo jedla, ale potom odrazu zacal aj problem so stolicou trochu, asi kedze sa menej hybem a brucho mam obrovske ako tehotna. Nechapem, co toto je, ved zas netlacim do seba nejak viac. Mali ste niekto taky problem? Dufam, ze sa to upravi coskoro

Titten

vikusik99,

mne by mali stehy vybrat v utorok, ale tak neviem, ved doktor to skontroluje, ak by este nedaju sa vybrat, tak nevyberie, vravel, ze kazdopadne ma chce vidiet o tyzden po opke
Ja som skafac nerozopla ani nepovolovala, aj ked vcera vecer pocit jak pre exploziou. Nazizala som len cez vystrih

bibi13

Vikusik99

Mne doktor zakal rozopinat.. tak nerozopinam.. vcera a dnes ma strasne tlacil na lavom prsku dole bud skafac alebo implos.. som trochu dostala strach, ale teraz v pohode uz..

Matulka

Ako sa citis??