Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Elissa
A ake implantaty ides dat? Ja len dufam ze mi nebude prsia aj modelovat, mam uz dcerku a po kojeni su hrozne, dost sa na nich podpisalo aj to ze som za kratku dobu strasne schudla. Mavala som vzdy 4ky prsia a teraz len take dvojky ovisnute,strach a hruza.Chcem ale vacsie ako som mala;-)

vikusik99

silvia2903
ahoj...no, ano uz som po...nejak, ma zacalo boliet prave prso...ale, da sa to zvladnut..dufam, ze bude vsetko ok:)...som velmi spokojna...bolesti, som skoro vobec nemaala, len super pocit po prebudeni:)..mam 360ml okruhle nagor....a ty, sa mas ako?Vsetko je ok?Ako, si uzivas krasne prsicka?:)Kedy po operacii si sa citila uplne ok?

menndy

dakujem za rady, no bola som u doktorky a dala mi nejake len sa bojim aby neobsahovali nieco co mame zakazane.. ale tak asi vie co mi dala

menndy

ahojte kocky,
nabuduci tyzden idem na opku 2v1 no nejak sa mi zda ze budem chora..:( poradte mi nieco co by mi pomohlo..:( dakujem

Allice

Nena1

Ďakujem a strááášne sa teším, lebo sú krásne a už sa neviem dočkať obdobia s normálnou podprdkou, resp. bez a letných topíkov... :) Ja mám 325 ml Mentor okrúhle

bibi13

Ďakujem a bol to taký super pocit, že sa preberieš a uvidíš také pevné krásne prsia na svojej hrudi, že sa mi chcelo až vyskočiť, len som nemohla :D

All

Inak baby, ktoré nad tým len uvažujete, vrele odporúčam, tie bolesti vobec nie sú také strašné, ja som dnes štvrtý deň po operácii, som bez liekov od bolesti a úplná pohodička. Akurát som nevyspatá, pretože na chrbte mi naozaj nepasuje spať a zaspávanie je nekonečno, ale za ten pocit to skutočne stojí. Keby som vedela, idem do toho už skôr. Pritom som zo svojich pôvodných pŕs nikdy nemala nejaký veľký komplex, pretože dnešné kvalitné podprdy robia divy, ale s týmito novými sa mi začína nový život.:)