Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Matulka

Hej ja mam tu, len je dost pri krku, tak to budem musiet trosku maskovat, ale myslim, ze nebude az tak vidiet..

Silvia2903

vikusik99
no vidíš, viac strachu pred operáciou ako bolesti po a radosti..:-) tiež máš rezy pod prsom ako som pochopila z komentára a prsia sú prelepené, tak kľudne môžeš pozrieť a potešiť sa, kedy ideš na vybratie stehou? potom pofoť a pošli nádhery..no ja som bola fit hneď a do práce som išla o týždeň a vo štvrtok budem mať dva mesiace po a až mám strach, keď som tu pár príspevkov prečítala, že ani teraz nemám vyhraté a komplikácie môžu prísť aj neskôr :-( tak dúfam, že nás sa to netýka...o mesiac idem na kontrolu, tak som zvedavá, že kedy budem môcť podprdu s kosticami..však to by si sa ho nespýtala, keď pôjdeš na stehy? držkaj sa...

matik8

Elissa

A ide vas operovat 8 bab na jednej klinike za den a este ktomu niektore 2v1? Ak som dobre pochopila tak si to videla v zosite ale to je nejako moc nie este som o tom nepocula ze by tolko bab hned od rana zoperoval kedze este aj vo ZV operuje poobede.. No a poradie si dr. Červeň vybera vacsinou sam :) alebo sa mozte s babami dohodnut

Matulka23

bibi13

ale ty máš takú z jemným ,,výstrihom,,
ja mám takú až po krk a na ramenách to mám také vycpaté a ako je tam ten zips je to hrubé pod tričkom to neskryjem bude to byť to očí :) takže musím si kúpiť takú tenšiu tento skafander už dúfam, nebudem musieť nosiť :)

menndy

bibi13
dakujem za rady, vsetko mozne mam uz nakupene tak uz sa iba vyliecit a o tyzden idem nato...:)

Kocky ide teraz niekedy niektora na operaciu k cervenovi?

bibi13

Matulka

Ja mam bielu.. kupovat zatial druhu nebudem.. operem, za chvilku je sucha a dam na seba.. uvidim, ked mi to bude prekazat, kupim druhu..

Elissa

BarboraF

Operuje aj tak, aj tak. Asi ako jediny na SR (alebo jeden z mala chirurgov) operuje aj anatomy pazuchou. Zavisi od toho, co navrhne sam doktor, ale napr Mne dal na vyber, kade chcem mat vedeny rez, ale Tiez povedal, co by idporucal on sam. Kazdopadne rez cez pazuchu, jazvicky su menej vidno a pri tomto type rezu su mensie komplikacie pocas hojenia. A hlavne pre takeho plochodraznika, ako som ja. Ziaden zaklad, iba letiskova plocha :-))

Elissa

Matik8

Odpoviem za Bianku :-) Tu info o poradovniku ma odo mna, som posledna na opku v ten den a videla som ten zoznam opiek predo mnou:) Snad prezijem ten fakt, ze som poslednaaa :-)))