Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

tak a o mesiac idem aspon na konzultaciu :) po viac ako pol roku sa konečne dočkam aj ja DR.Červeňa

Vedeli by ste mi poradiť na aké otázky nemám určite zabudnúť??? Lebo ako sa poznám budem v strese a zabudnem, že tam idem koli prsiam :D

Luca123

Bianka77
Mne bolo povedane cislo priamo ma Dr. Pouzivat v pripade tazkosti a bolesti a to len sms. osobne by som mu urcite nevolala a nepisala nan ohladne objednania sa na operaciu nosa. To aj tqk riesia sestricky a zapisuju a lekar. Zbytocne ho len budes otravovat a urcite si to nebude on poznacova,lebo urcite nevie ai kolko operacii ma...na to ma sestricky.

Elissa

BarboraF

Drzim ti palce. Potom napis, co nove, mozno sa ti podari chytit este skorsi terminik :-)

Matik8 a Titten

Ano, videla som to v zosite u sestricky. Tiez som bola zaskocena poctom. Len neviem, o ake opky sa presne jedna. Ci iba prsia alebo 2v1. To je sobota a operovana budem vo Zvolene. Sestricka na to povedala, ze doktor to zvlada pri takomto pocte. Radsej by som sla rano.

Bianka77

Mam prist na 11 hod. a naposledy kedy mam povolene jest je do 6 hod a pit vodu mozem do 9-tej.

matik8

bianka77

no ale Luca123 pisala ze v sobotu ich tam tiez vela operoval, takze je dost mozne ze v sobotu to tak je ....
co sa tyka poradia tak vsetci maju prist tak isto, a vacsinou kto tam je prvy ide, alebo dr. si vyberie ci chce robit prv kocky s nosom alebo s prsami alebo prv tie co maju aj aj...alebo sa nejako dohodnete. zalezi ake opky su vten den...a ano od polnoci nic nejest. no ked pojdes na rad az uplne poobede tak mozes este , lebo tych 6-8 hod by sa pred nemalo, ale tak to dopredu nebudes vediet..takze od polnoci radsej nic, mozno sa aj vela bab odhlasi dovtedy a bude vas tam menej...a ak by ti bolo moc zle na odpadnutie alebo tak tak anesteziologicka ti pichne nieco, aby si neopadla od hladu a od smedu...ale tak to je este teraz moc dopredu

ja som sa toho dychania ustami tiez bala, a akoze je to dost neprijemne a mala som pocit ze sa zadusim v noci takze som ani moc tohonenaspala, ale tak povies si ze musis zvladnut a zvladnes to...inak sa ti nebude dat dychat, takze dobrovolne urcite neprestanes dychat toho sa bat nemusis :)

bianka77

Matik8
Ja mam inak priserny strach z toho nosa....este väcsi ako z prs,lebo ja neviem dychat ustami...ked sme sa boli potapat...kvôli mne sa nemohli ostatní potopit, lebo ja som nebola schopna dychat ustami :( Mala som pocit, ze sa zadusim....napriek tomu, ze som mala v ustach kyslik....Mas prosim nejaky tip ako to lepsie zvladnut?
dakujem

bianka77

Luca123

to t.c. mam aj ja,ale mam aj mobil na dr.tak ale neviem, ci ho mam takto po telefone otravovat...........,aj ked na co mi ho potom ta sestricka dala :)
Ale pockam nejake 2 dni a skusim :)

bianka77

Matik8

No 19.10 je praveze sobota....ale mne sa zda tiez 8 dost,tak ale ked to Elissa videla...asi to tak bude...ale to ma potom tak na cely den....
A ako je to s tym poradim? Lebo mne kazali prist rano na 8h.,od 24h.nic nejest,nepit... v papieroch mam op.o 9h. Myslis, ze to mozu zmenit?

Elissa

tebe na aku hodinu kazali prist?

bibi13

Titten

Ja som tiez rozmyslala, ze ju vyuzijem aspon na beh.. do posilky ci zumbu nebude dobra, lebo tie ramienka mam hrube a dost pri krku a to neschovam, ale na ten beh bude asi fajn..

matik8

Kosta

Jaaaj no ja idem tiez na svadbu a vychadzalo mi to par dni pred nou, a volala som a sestricka ma posunula teda a vychadzalo mi to tiez 3 tyzdne no ba by mi tu pisali niektore ze v pohode, aj jedna kokca ze bola na oslave a ze zvladla az do rana. Ale akoze tiez som sa bala tak si tu nakoniec milatka4 so mnou vymenila termin o mesiac a takze ja uz sa nicoho nebojim...zalezi od toho ako sa budes citit, ale tiez je pravda ze to je malo 3 tyzdne na riadnu zabavu :-/