Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

barboraF

ja som aj mala nacitane,aj pripravene, co sa chcem spytat....ale je fakt pohodak,kecali sme....o inom ako pise Elissa ,tak som polovicu zabudla :)

bibi13

Viktoria21

Prsia vyzeraju suuuupeeer.. aj ta jazva.. len teda, aby sa dobre zahojila.. ja mam pod svalom, 360, vkladane cez dvorce a mam aj upravu.. konzultacku som mala len jednu, pred operaciou ma poriadne premeral a kreslil dost dlho, lebo ja som mala jeden prsnik polozeny vyssie ci co to.. a ty si mu ohladom coho pisala? Dalsej konzultacii? Ked nieco potrebujes surne, radsej mu zavolaj.. a nestresuuuj, je fakt pohodak.. ako nehodi sa ti k noham, ked ta uvidi alebo nieco podbne ;), ale taky flegmos, profesional..;)

bibi13

Matulka

Tak kontrola za mnou.. vsetko vyzera super, aj ceculeeee..;).. len som si ich teda videla len z hora..;).. vsetko mi poodlepoval, to bolo neprijemne, ble, zalepil zase bradavky, o tyzden na kontrolu, bez skafaca ani tuk.. osprchovat cela sa budem moct asi az na dalsi tyzden.. dam foto v skafaci..

Luca123

bianka77

urcite sku cez ne, ony su zlate a urcite ti poradia...mne ked nedvihli viackrat tak zavolali, tak skusaj tam :)

Titten

BarboraF,

ano mozem sprchovat, ale nie horucou vodou ani horuci kupel. Skafac este 5tyzdnov musim nosit. Vcera som bola tyzden po opke.

o 2-3 tyzdne na kontrolu tak uvidim ako skafac bude treba. Zatial mi nevadi