Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

lilum3
ked zmenu tak pojdu k sebe naboj ten začiatok je najhorší lebo is to všímaš potom na to aj zabudneš hlavu hore si len na začiatku doliečovania prajem ti bezbolestné prvé týždne potom bude už len fajn

LiluM3

tina691976
Veď hej, ja viem,ja tú medzeru teda nemám takú velkú ako Ty, len sa mi to tam nepáči tak dúfam že tá podprsenka to dá nejako dokopy no :)

tina691976

lilum3
ja za seba možem povedať že mám medzeru stále som pol roka po opke ale tu medzeru som mala aj pred tým tak sa nevzrušujem prsia su pekné a je to a tým že som si dala vysoký profil tak mám prsia viac dopredu ved som si ich nedávala kvoli medzere robiť ale kvoli velkosti a tri dni je na konštatovanie príliš málo počaj kým zmeknu

LiluM3

Baby čo ste po opke HELP
som síce len 3 dni po opke, ale prsia mam od seba, medzierka asi 3cm..som zúfalá, myslíte že sa mi dajú pekne k sebe? Pozerala som fotky niektorých dievčat a tie mali prsia pekne pri sebe... podprsenku nosím stále, ale stále sa mi zdajú také nejaké no...nevyrysované?.... prosím poradte, nemám s týmto skúsenosti. Vďaka :)

nunik_

Bittersweet
Ja som chcela 325cc, bola som u dvoch lekarov na konzultacii, druhy mi chcel dat dokonca 400cc, co sa mi uz zdalo fakt dost. Teraz mam okruhle 300cc vysoky profil, tiez som chcela 75 c.

bittersweet

Nunik_ ja mam vysku a vahu ako ty a mam mentor 330ml anatomy, vyssi stredny profil. Bolo to moje maximum, absolvovala som 3 konzultacie u roznych dr a nikto mi nechcel dat viac. Dr. mi to oddovodnil tym, ze som chuda, minimum tukoveho tkaniva, prsna zlaza taktiez minimalna.. A vzrastom som tiez drobna. Cize lepsie akoby potom mali byt viditelne okraje implosov, vlnenie atd... Velkost mam 75C alebo 70D. Prsia mam take stredne a vyhovuje mi to, lebo viem byt decentna aj prsnata- ked si dam push-upku riadnu:) A tiez si myslim, ze lepsie je zacat mensim implantatom, lebo vacsina z nas v zivote este absolvuje nejaku tu reopku, po detoch ci z inych dovodov a vtedy si musis dat o nieco vacsi implantat, aby sa tkaniva pekne napli. Ja osobne by som nerada skoncila s nejakymi mega prsiami:)

LiluM3

nunik_

Dieťa ešte nemám :) a operovali ma predvčerom, vo štvrtok :) a hej, tiež myslím že by Ti mohli dať aj viac, ale tak doktor vie asi najlepšie, akú veľkosť odporučí a prečo. Preto som si za každú cenu nedala väčšie, ale radšej nechala poradiť.