Komisia - invalidný dôchodok

KRTKOVO

čIžE:
DO SOC. POISťOVNI ODVADZAš každy mesiac cez zamestnavatela socpoistenie, a takisto zdravotne poistenie. celý život.
všetci. a z toho balika oni potom určuju ID, a podľa choroby a roky odpracovane a pod kolko si zarabal atd......tam na stranke soc.poist. je to uvedené..
tie baby čo to robia- tento proces,že su to vlastne tvoje peniaze ktoré tam odvadzaš, zrejme nechapu..
teraz je taka situacia- čakaj alebo sa spýtaj ked je to pol roka. podla toho kde bývaš.

MonikaD

silvus28 ja som bola na posudkovej komisii pred mesiacom. V komisii je lekar a zapisovatelka. Lekar si prestudoval zdravotne zaznami a len mi dal doplnujuce informacie. U mna to cele trvalo asi 5 minut nakolko som onkologicky pacient v aktivnej liecbe tak to bolo rychle. Ale urcite je to vsetko individualne podla diagnoz.

Silvia 13

Ahojte mam podanu žiadosť o ID som na PN ale napoberam nemocensku ale davku v nezamestnanosti a na posudkovej komisii som ešte nebola a chcem sa opytať či by som mohla nastupiť do zamestnania ešte pred komisiou či by mi z toho nevznikol problem pred komisiou moje diagnozy:som po operacii dvoch platničiek krčnej chrbtici a odstraňovani ťažkych vyrastkov s pritomnou ťažkou myelopatiou a radikulopatiou, deformaciou bedrovej chrbtici koxartozou lll bedrovych klbou a asepticka nekroza praveho zapästia hybnosť len 1/3 a zošrubovane dominantna ruka

Peugeot

Ako dlho sa čaka na vydanie rozhodnutia o priznaní alebo nepriznaní invalidného dochodku?Od mnou podanej žiadosti už uplynulo pol roka a stale mi ho neposlali..dakujem za odpoved.

Hshja

Pekný deň prajem
Potrebujem ešte poradiť s niečím ... Dnes mi znova doktorka povedala že potrebujem správu aj od klinického psychológa pre ID ... volal som psychológovi a sa ma pýtal aké vyšetrenie mi má spraviť lebo ich je viacero ... Doktorka mi povedala že psychické a zajtra idem k nemu ... Stačia psychické vyšetrenia ?

Turhs

Cca o 1 týždeň idem do Ba a tam je klinicky psychológ ktorý mi robil vyšetrenia ešte keď som nebol dospeli . On je na Kramároch na detskej onkológie je možné ísť aj za ním ?

kabel

Keď zadáš do googla "klinický psychológ Trnava", tak ti to vypíše minimálne 3-4 mená klinických psychológov aj s adresami a telefónnymi číslami.

kabel

Nepotrebuješ žiadny starý posudok, jednoducho sa k nejakému klinickému psychológovi v Trnave objednaj, podľa mňa nejaký určite sídli v budove polikliniky.

Turhs

Dobrý večer prajem . Môj lekár mi odporučil invalidný dôchodok pre moje zdravotné problémy a taktiež problémy s pamäťou. Doktor mi povedal že by bolo dobre predložiť aktuálny psychologicky posudok . V roku 2014 som mal robený posudok u psychologicky . Dnes som tam volal a že už neordinuje . Dnes som si spomenul že ma vyšetroval klinicky psychológ aj v Ba ešte keď som bol dieťa . Za kým mám treba ísť ? Viete niekoho odporučiť v Trnave a okoli ? Starý posudok som niekde stratil