tehotna...ano?...nie?

Príspevok v téme: tehotna...ano?...nie?
wiki

Prajem pekny vecer, vzdy som si vedela poradit sama so vsetkym, no tentokrat asi potrebujem pocut nieci nazor. S priatelom nemavame pravidelny sexualny styk, neberiem ziadnu antikoncepciu. Mozno je to nezodpovedne, ale necitim sa na to, aby som ju brala. Ak sa milujeme, tak praktizujeme prerusovanu suloz. Naposledy sme sa milovali pred dvoma tyzdnami. Priatel vsak neejakuloval pocas tohto milovania vobec, no bol dost "mokry" /neviem ako to napisat, ale "nespravil sa"/. V poslednej dobe mi vsak zacalo byvat zle, mavam zavrate. Menstruaciu som dostala asi o 5 dni skor, no v podstate dnes je stvrty den a mne to uz konci. Bola aj slabsej intenzity. Pocula som vsak, ze zena moze mat aj pocas tehotenstva normalny cyklus. Zacina ma prepadavat panika, pretoze sme obaja studenti a tehotenstvo by vhod neprislo. Myslite si, ze mozem byt tehotna? Rozpisala som to asi ako roman na pokracovanie, no potrebujem pocut radu. Dakujem.

tina

tak si ich kup viac :)
10 sa ich naraz pomylit nemoze :)
ale ved uvidis, co ti ukaze a potom sa rozhodni, ked mu nebudes moc verit, ci pojdes doktorovi, alebo nie.... neboj sa... sme s tebou

wiki

ahojte babenky, dakujem za to drzanie prstov, ste fakt super, potrebujem podporu. dnes som sa nedostala do lekarne, ale zajtra tam urcite idem, aj ked mam obavy z vysledku a ci mu vobec budem verit...

tina

Ahoj wiki, no ako vidim podporuje ta dost ludi, tak predsa len skus ten test a daj vediet. Tiez si myslim to iste co lienka, ze asi nebudes, ale stava sa vsetko, tak nezabudni dat vediet. papa

masti

Ahojte, bolo to strasne napinave a aj ja som zvedava ako to dopadne. drzim Ti palce nech to je tak ako si sama prajes. Ak si pojde kupis test do lekarne,dostanes aj taky, ktory sa da pouzit hocikedy cez den, takze nemusis cakat na rano, kedy je hodnota HCG hormonu najvyssia je to hormon, ktoreho vyska sa urcuje pri tehotnosti.

lienka7

Wiki - sme s Tebou. Tak sa rýchlo teplo obleč a utekaj do lekárne. A kúp si taký testík na okamžité použitie. Normálne to prežívam s Tebou. Ale po pravde, nemyslím si, že si tehotná, teda aspoň podľa toho ako si opísala vaše milovanie. Ale niekedy je všetko nevyspytateľné...

wiki

Lienka, neboj sa, ja dam urcite vediet, len tie nervy s tym testom stoja zato. Ale to asi vsetky vieme. Hm, to je pekne, ze si to mala takto s manzelom, no ja fakt "keby", tak neviem, ako by sa to riesilo. No zasa nic nie je tak zle, aby nemohlo byt horsie. A veci sa maju asi riesit vtedy, ked su na tanieri. A budem ta informovat. Neboj. Si mila.

lienka7

Hlavne moja buď kľudná. Nič nie je také zlé, ako sa zdá. Ja som síce tiež ostala tehotná v Tvojom veku, ale VŠ, trvalé pracovné zamestnanie, strecha nad hlavou a super manžel... toto všetko som už mala zabezpečené....Takže viem pochopiť aj Tvoje obavy. Naozaj skús ten test. Mne práve tehot.test dal odpoveď na túto otázku. Daj vedieť ako si dopadla. Držím palečky.
PS: veľa krát sa na tomto fóre objaví takýto problém, či je alebo nie je nejaká holka tehotná, lenže máloktorá dá vedieť ako to dopadlo. Takže dúfam, že Ty nás oboznámiš.
:-)

wiki

Ahoj lienka, viem, byt mamou je uzasne, ale chodime este obaja na vysoku, takze neprislo by to vhod. Samozrejme, ak by to uz "bolo" /co dufam, ze nie je/, tak urcite by som opatrenia takeho druhu, ze dat si to zobrat nikdy nespravila, dieta by som nezabila, takze by som sa mamou stala. No musim si spravit test, aby som sa ukludnila...alebo?...pekny den

lienka7

Ahoj. Tak ja byť na Tvojom mieste, tak po prvé. Urobila som si teh.test. Ak ani ten by mi nedal nejakú jasnú a uspokojujúcu odpoveď, šla by som k svojmu gynekológovi.Myslím si, že ten po určitých vyšetreniach a odberoch Ti jediný dokáže dať odpoveď cca na 99% platnú. Ale neboj sa. Aj byť mamou je úžasné....ale ak sa na to ešte necítiš, tak musíš sa včas dozvedieť v akom si stave a následne na to robiť nejaké rozhodnutia a uzávery. Držím palce a verím, že sa to vyrieši v tvoju pohodu a šťastie.