tehotna...ano?...nie?

Príspevok v téme: tehotna...ano?...nie?
wiki

Prajem pekny vecer, vzdy som si vedela poradit sama so vsetkym, no tentokrat asi potrebujem pocut nieci nazor. S priatelom nemavame pravidelny sexualny styk, neberiem ziadnu antikoncepciu. Mozno je to nezodpovedne, ale necitim sa na to, aby som ju brala. Ak sa milujeme, tak praktizujeme prerusovanu suloz. Naposledy sme sa milovali pred dvoma tyzdnami. Priatel vsak neejakuloval pocas tohto milovania vobec, no bol dost "mokry" /neviem ako to napisat, ale "nespravil sa"/. V poslednej dobe mi vsak zacalo byvat zle, mavam zavrate. Menstruaciu som dostala asi o 5 dni skor, no v podstate dnes je stvrty den a mne to uz konci. Bola aj slabsej intenzity. Pocula som vsak, ze zena moze mat aj pocas tehotenstva normalny cyklus. Zacina ma prepadavat panika, pretoze sme obaja studenti a tehotenstvo by vhod neprislo. Myslite si, ze mozem byt tehotna? Rozpisala som to asi ako roman na pokracovanie, no potrebujem pocut radu. Dakujem.

wiki

ahoj sid, no ano, uz som premyslala aj nad pharmatexom, ale presne to iste, co si spominala som pocula, ze to potom zo zien "vyteka". paci sa mi, ze to nie je hormonalne, snad vyskusam prave to. a k tomu testu, co si sa pytala, taky rapi preg dokaze vraj urcite tehotenstvo uz 5-6 den po pohlavnom styku, no myslim si, ze takych desat dni je optimalny cas. aspon moj skromny nazor.

sid

Keby tu niekoho zaujimal moj skromny nazor :) tak by som poradila vaginalne globule Pharmatex(vyssia spolahlivost ako kondom)Ja HAK brat nemozem a kondom mi prekaza. Pharmatex mi vyhovuje, jedine negativum, ktore som postrehla je, ze ked sa to rozpusti tak to akosik zo mna vyteka ale aj tak mi to vyhovuje najviac. A ece by som mala na vas jednu otazku. Po akej dobe od posledneho pohlavneho styku mi moze tehotensky test zakupeny v lekarni relativne spolahlivo ukazat, ci som tehotna? Napiste mi niekto, please. Dakujem. Majte sa pekne.

wiki

ahojte. no tinka, skusali sme s durexom, samozrejme, ale nejako mi to nesedi. cize budem musiet premysliet nieco ine.

tina

Skuste ine druhy, teda ak chcete "zdielat spolocne lozko" :) a ak neches antikoncepciu- ale rozhodne neskusajte kondomy klasiky!!!! to je iba pre drastakov :) Ja osobne som bola na zaciatku maximalne spokojna s Durexami fialovymi, neviem ako sa volaju-tusim elite. Ale ked ti nevyhovuje, nuz neviem co s tebou.... jedine ti uz ostava asi prestat sexovat :) Zartujem :)

wiki

tinka, som tu nieco pisala, ale ma vyplo, takze to tu nedoslo, niekedy ten blby net pada. ja len ze skusali sme nejake durexy, len neviem ake. no kondomy mi velmi nevyhovuju...teda vobec, aby som bola presna..

tina

wiki a prosim ta ake kondomy ste skusaly? Je aj medzi tym trosku rozdiel. Mne to v poslednej dobe uz vobec neva, je to sice prijemnejsie "telo do tela" :) Ale zatial sme iba vysokoskolaci, cize zatial este nic, i ked uz som mu povedala ze nech sa rozluci s myslienkou ze keby naozaj nieco tak ze pojdem na potrat,este predtym nez mi stihol neco povedat. Teraz uz by s tym myslim ani on nesuhlasil.
A este k tym kondomom- treba kupovat Durex vianocne balicky :) Aj s lubrikantom.