tehotna...ano?...nie?

Príspevok v téme: tehotna...ano?...nie?
wiki

Prajem pekny vecer, vzdy som si vedela poradit sama so vsetkym, no tentokrat asi potrebujem pocut nieci nazor. S priatelom nemavame pravidelny sexualny styk, neberiem ziadnu antikoncepciu. Mozno je to nezodpovedne, ale necitim sa na to, aby som ju brala. Ak sa milujeme, tak praktizujeme prerusovanu suloz. Naposledy sme sa milovali pred dvoma tyzdnami. Priatel vsak neejakuloval pocas tohto milovania vobec, no bol dost "mokry" /neviem ako to napisat, ale "nespravil sa"/. V poslednej dobe mi vsak zacalo byvat zle, mavam zavrate. Menstruaciu som dostala asi o 5 dni skor, no v podstate dnes je stvrty den a mne to uz konci. Bola aj slabsej intenzity. Pocula som vsak, ze zena moze mat aj pocas tehotenstva normalny cyklus. Zacina ma prepadavat panika, pretoze sme obaja studenti a tehotenstvo by vhod neprislo. Myslite si, ze mozem byt tehotna? Rozpisala som to asi ako roman na pokracovanie, no potrebujem pocut radu. Dakujem.

masti

Ahojte, no konecne som sa dostala k pocitacu, no musimpovedat, ze som na Vas myslela cely den ze co a ako :)))) chi chi no som rada, ze sa to podarilo ako sa malo a okrem toho myslim si ( teda podla toh oako si pisala) ze aj keby to bolo pozitivne, tak by si sa s tym super vyrovnala a bola by z teba dobra mamina:))) takze urcite niekedy sa tvoje babtko bude radovat ze ma taku super maminku:)))) cafte a drzte sa

wiki

ahojte lienka a tinka. cim viac den nabera na hodinach, tak trosku mi odlahlo no aj tak...pockam, kym to znova dostanem, vtedy sa asi trosku viac ukludnim. pekny vikendik prajem..

lienka7

Ahoj Wiki.
Tak aj mne odľahlo...A myslím si, že test Ti ukázal správny výsledok. Lebo cca od posledného Tvojho milovania ako si písala prešlo cca 3 týždne a v prípade tehotenstva by hladina HCG v krvi už stúpla natoľko, že test by ju zaznamenal ako druhú čiaročku....Neboj, myslím si, že to bude v poriadku. Počkaj na ďalšiu menštruáciu a uvidíš....ak si nebudeš ani potom istá, tak skús aj návštevu gynekológa. Som rada, že zatiaľ sa to vyvinulo v Tvoj prospech....Pekný zase zasnežený deň. :-)

tina

neboj, to bude v pohode, asi to je len kvoli tomu ze si taka nervozna... Kamaratka ked bola nervozna dostala ich behom mesiaca 2 krat... kazdemu to inak posobi.... Papa musim do skoly

wiki

Dobre rano...tak, uz som ho spravila. vysledok vysiel negativny, ziadny druhy pruzok sa tam nezjavil. aj ked...nemozem povedat, zeby som bola kludna aj po tomto teste, samozrejme, to som aj predpokladala, ze ked mi to ukaze negativne, aj tak nebudem spokojna. Ale snad sa test nemylil. Pekny vikend vam prajem dievcata a dakujem.

wiki

ahojte babenky, masti, to ako vo filme prezivas:), ale som rada, ze stojite pri mne. test uz mam kupeny, ale cakam radsej do rana, aj ked mam nutkanie ho uz spravit. trpezlivost ruze prinasa, dufam, ze prinesie aj mne zajtra rano. pekny den este prajem.

masti

cavte, no neviem ako Vy, ale ja som si len koli tomuto prispevku vcera pustila pocitac, aby som videla ako to dopadlo. Wiki nenapinaj a hned napis ak to budes vediet, este by sa zo mna stal nejaky zavislak:))) urcite to bude ok, ale prezivam to s tebou:)

lienka7

Wiki, držíme palce. Neviem sa dočkať nejakej správy, na vylúštenie tohto problémiku...:-). Tak rýchlo nám daj potom vedieť...pá

wiki

tinka, dufam, ze to dopadne fajn. uz som si raz robila test, rapi preg, ci tak nejako sa to vola...a diky, ze stojis pri mne..