Riedke vlasy

siisa 25

ja mam predlzene a to nemam svoje ani riedke ani huste tak akurat,ale mam take jemnejsie odvtedy ako mam blond vlasy

ess.mi

nho :) ... ja mám naopak husté vlasy a vždy keĎ sa ráno zobudím s umytými vlasmi mám še boom .. ,,výbuch" :) ...čo by som dala za ridke vlasy :( .. myslím že možeš byť spokojná stým čo máš :)

Amani

Ahoj,vlasy si môžeš upravovať ako si zvyknutá. Normálne sa dajú natáčať aj fúkať.Po použití Mane zosilňovača sú podľa mňa stužené dosť, stačí konečný účes prelakovať. Ja ale vždy používam aj lesk na vlasy, aby neboli matné.

Amani

Mane vlasový zosilňovač splnil moje očakávania. Som rada že som sa odhodlala vyskúšať výrobok aj keď na žiadnom fóre ani na rôznych poradenstvách nikto nereagoval na moje dotazy so skúsenosťou s týmto výrobkom.Pre tých, čo sa nevedia rozhodnúť, alebo sa obávajú výsledku mám možno zaujímavú informáciu. Až teraz, keď už mám vlastné skúsenosti s použitím zosilňovača som zistila, že salón Nefertiti v Trnave spolupracuje s dodávateľkou výrobku a je možné si aplikáciu zosilňovača do vlasov dohodnúť priamo v kaderníctve. Človek sa presvedčí na vlastné oči a nemusí kupovať "kočku v mechu". Myslím si, že veľa žien bude výrobok používať a chváliť, lebo zatiaľ nič lepšie ( teda s okamžitým efektom)na trhu nie je. Už len aby dlhodobé používanie tohoto výrobku nemalo nejaké následky o ktorých sa zatiaľ nevie...

purblanka

ahoj moja,ja som začala mať tiež problémy s vlasmi,mala som ich nenormálne husté,a teraz-nevravím že sú riedke,ale je vidno že ich nemám ako kedysi.Tiež si ich natáčam každý druhý deň,ale na normálne natáčky.Nechcem ich ničiť teplom,Som k nim taká jemná,ako k nikomu.Tolko starostlivosti,kolko im venujem-tak keby mali vlasy rozum-tak by sa umúdrili,a boli by nádherné.

Amani

Ahoj, mám podobný problém, skúšala som už asi všetko. Rôzne odporúčané strihy na jemné a riedke vlasy, penové tužidlá,vitamíny, tabletky dokonca aj zahustiť vlasy predlžovaním.Žiadny pozorovateľný výsledok. Každý druhý deň musím vlasy umyť a každé ráno natočiť na varové nátačky /tie mi jediné vydržia celý deň, ak nezmoknem/. Momentálne sa odhodlávam na tzv. vlasy v spreji- Mane vlasový zosilňovač. Má to pôsobiť asi ako špirála na mihalnice. Neviem, či to naozaj opticky zahustí vlasy, ale som rozhodnutá, že to vyskúšam.Veľmi rada by som sa zbavila toho každodenného natáčania. Nenašla som zatiaľ na fóre nikoho, kto by mal Mane zosilňovač vyskúšaný, informácie mám iba z www.hustevlasy.sk.tam je pár príspevkov, ktoré samozrejme výrobok chvália, ale to beriem čiste ako reklamu.Cenovo to nie je až také strašné, ak to naozaj funguje, tak sa to dá finančne zvládať skôr ako predlžovanie vlasov. Dám vedieť či mi to pomohlo, alebo či som zase raz zbytočne naletela reklame...