Riedke vlasy

majo199

No otec ma trochu plesinu ale nie velku a ma po 40 a zacala sa mu robit niekedy v 35..v mojom veku mal dlhe huste vlasy a mne zredli a od cela mi zacali vypadavat je to normalne??? No a ten alpicort mam uzivat vraj 3x do tyzdna a revalid tablety este nemam ale vraj zaberaju co som pocul zatial len u zien..

A-Z

Ano, Alpicort som mala od koznej lekarky, po pol roku pri kazdodennom uzivani mozes ocakavat vysledky. Ale nejaky zazrak to nie je... Podobne aj doplnky vyzivy, ako napr. ten Revalid. Ale pravdou je, ze pri vypadavani vlasov treba vyzivu aj zvnutra, cize aj strava a v nej dostsatok zinku, zeleza, biotinu atd.
No a vypadavanie vlasov je do velkej miery dedicne a ide s vekom, u muzov uz po 20. - 25. roku veku (ak nie su za tym zdravotne problemy).

sonasona

henovy zabal je prirodny a celkom lacny (kupis v drogerke). Dolezite je masirovat pokozku hlavy ked si umyvas vlasy.
Melir nechaj dievcatam, ja by som si vlasy nefarbila kebyze som chalan.

majo199

Som chalan a vlasy mi zredli tak neviem ci by bolo rozumne davat si melir..mam polodlhe vlasy..a zabaly?nie je to finance narocne?k comu to vlastne je?

sonasona

Zmenit uces - prestrihat na vrstvy.
Mozno aj taky prirodzeny melir : O chlp svetlejsie a o chlp tmavsie pramienky ale aby to vyzeralo prirodzene.
Ak este nemas farbene vlasy tak mozno nejaky hennovy zabal.

majo199

No mam problemy s dychanim a sem tam ma pichne v hrudi ale to mam zrejme z chrbtice..sladkosti jem velmi malo ale dam si obcas to clovek potrebuje ale v malom mnozstve...a alkohol si dam mozno raz za pol roka..a mierne...tak neviem...je nieco proti tomu?Poznas nieco co to zastavi alebo napomoze rastu novych vlasov???

sweet_lolitta

Majo, nemas problemy s plucami? Ak ti padaju vlasy nad celom, znamena to, ze prijmas v strave vela uvolnujucej energie (alkohol, CUKOR/SLADKOSTI, nie len tropicke ovocie, lieky...), mozno v tom je problem.