odpovie mi niekto na pár otázok?

Príspevok v téme: odpovie mi niekto na pár otázok?
mirinda86

Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému psychosociálne dopady porúch príjmu potravy a preto sa na Vás obraciam s prosbou, či by niektorá z Vás nebola ochotná odpovedať mi anonymne na pár otázok a tým mi pomôcť získať potrebné údaje. Vopred ďakujem a v prípade záujmu a ochoty ma kontaktujte na miroslava.ballova@gmail.com.

mirinda86

kľudne sa venuj svojim povinnostiam, už teraz si mi veľmi pomohla, ďakujem a dávaj na seba pozor! :-) ja sem chodím každý deň, keby ma dačo napadlo, určite sa ozvem, alebo sa môžeš aj ty, ak budeš chcieť o hocičom pokecať. pekný večer

DIDI22

Pracujem ako čašnička v nemenovanej reštaurácie. Prepáč asi už budem končiť, lebo ma práve vyhadzuje môj staršý syn. Chce hrať tie svoje počitačove hry. Ak maš na mna ešte nejake otázky , tak mi napiš či sa mám ešte ozvať.

mirinda86

no, dúfam, že po škole sa mi podarí dakde zamestnať a uchytiť sa, len neviem, či to bude také jednoduché v tejto dobe. ty pracuješ v akej oblasti?

DIDI22

Tak to už maš skoro za sebou. Čo potom budeš robiť ? Pokračovať vzdelani alebo praca? To maš šťastie že si si vybrala taku školu čo sa ti pačia čo ťa hlavne baví.