Rychlejsi rast vlasov

Zaran

lilliiiiii

Vlasy si podstrihujem asi raz za dva týždne ale len trošičku maximálne 0,5 cm.Myslím,že to stačí už aj to mi je ľúto.Viem,že to znie zúfalo :D ale spravím čo sa dá aby som mala čo najdlhšie vlasy za čo najkratší čas

lilliiiiiiii

Zaran
treba trpezlivost, ta je na to dobra:P inac ako casto podstrihujes? (a ten zinok je vyborny,mne sa osvedcil,aj na vlasy,plet,nechty je dobry)

Zaran

Ja asi tiež prejdem na ten Capillan alebo možno na zinok.Beriem Revalid,umývam si vlasy s Dixi brezovým šamponom a dávam si aj Dixi vody na vlasy brezovú,podstrihujem ich ale neviem možno existuje nejaký rýchlejší spôsob ako rast urýchliť,ked sa to vôbec dá.Chcem čo najskôr dlhé vlasy :(((

lilliiiiiiii

a co tak aktivator rastu vlasov? trebars capillan,su nan dobre ohlasy na nete,idem ho vyskusat, potom niekedy dam vediet:D

Heatherka

zaran to neurychlis. 3 cm je veeeeelmi vela, viac to uz asi nepojde. skor sa ti zlepsi struktura.

ale urychlit uz nie. to by si bola carodejnica :D

Zaran

Dakujem Heatherka.
Možno že vyskúšam aj zinok.Mne vlasy síce rastú cca.3cm mesačne ale potrebovala by som to ešte urýchliť pretože mám strih,na ktorý sa vlasy zhruba po lopatky jednoducho nehodia.

Heatherka

mne zinok pomohol akurat na nechty a som som videla az po 3 mesacnom brani.. aaa mne nedalo :D som chcela vediet, ze kolko cm mi vyrastli vlasy presne od 16. juna kedy som si ich farbila naposledy. od vtedy som uz len hennovala a na sediny henna nechyta az tak dobre.

cize od vtedy mam + 13 cm. cize to je pol roka aj 2 tyzdne. cizecca za mesiac mi vyrastli cca 2,18 cm:) pekneee pekne ani som nevedela, ze tak pekne mi rastu :D

Zaran

Heatherka

suhlasim Dixi sampony su naozaj perfektne takze bars jaky Gliss Kur ci Syoss sa moze strcit no ten ruzovy Gliss Kur tiez nie je zly no na Dixi nema a okrem toho Dixi aj pekne vonia a vobec sa z neho nemastia vlasy tak jak z Gliss Kuru

jankaaaaaaaaa

no presne to ze sa mi velmi tazko rozcesavali po nom vlasy, musela som stale davat vela kondicioneru. chcela som si kupit aj dixi kondicioner, lenze som ho nikde nevidela.
a s tou vodou je pravda.. ked si vlasy umyjem na chate ci u babky, kde voda nieje z chemickych cisticiek s chlorom ako v mestach, tak mam vlasy ovela krajsie