Rychlejsi rast vlasov

jankaaaaaaaaa

existuju kondicionery aj od dixi. neviem kde sa predavaju,a le na stranke o dixi najdes vsetky ich vyrobky
kondicionery ani balzamy sa nenanasaju na pokozku hlavy ani ku korienkom!!
skus nejake prirodne od yves rocher, alevrde, welda atd

Zaran

Neviete mi niekto poradiť nejaký dobrý kondicionér s výťažkami z brezy alebo žihľavy?Ak taký vôbec existuje.Skúšala som všeliaké-Wella,Schauma,Gliss Kur ... no z každého ma svrbela hlava a rýchlo mi zmastneli.Potrebovala by som nejaký kondicionér lebo po umytí sa mi veľmi ťažko rozčesávajú a už na to fakt nemám nervy.Ak má niekto skúsenosti s nejakým takým kondicionérom prosím napíšte.........Ďakujem.

jankaaaaaaaaa

to je fajn za sa o nich staras. ale to podstrihovanie je fakt zbytocne.. navyse neviem ci sa strihas doma sama, ci u kadernicky, ale obycajne domacke noznice su velmi nekvalitne a vlasom viac uskodia ako pomozu.

Zaran

Ano,strihanie končekov obmedzím.Myslím,že
časté podstrihovanie je zbytočné ved keby som ich podstrihovala každý týžden pretože poznám aj takých ľudí,pochybujem že by som sa fest dlhých vlasov niekedy dočkala ja viem,že vyznievam zúfalo :D a možno mojím vlasom venujem priveľkú pozornosť áno ale na mojích vláskoch mi záleží a tak ako všetci a ja chcem mať pekné vlasy ....

jankaaaaaaaaa

zaran: to ze si konceky strihas, nijako neovplyvnuje rast tvojich vlasov. staci ak si ich budes podstrihovar raz za mesiac, 0,5cm naprikald, ale nie preto, aby rychlejsie rastli, ale aby neboli poskodene

Zaran

Konecne rozhodnutie!:D

Rozhodla som sa,ze vlasy nebudem podstrihovat.Pokial viem,tak vlasy rastu od korienkov,nie od koncekov a mne sa konce nestiepia,prakticky nemam s vlasmi ziadne problemy len ich chcem dlhé!:(
Na isty cas prestanem s Revalidom a zacnem brat Biohar tak drzte palce:)

Zaran

Citala som ze na rast vlasov je perfektný Biohar.Kopa ludi co ho uzívali boli s nim spokojni takze teraz sa uz fakt neviem rozhodnut :D asi najlepsie bude pomiesat vsetko :D.Tiez som pocula ze vela zalezi aj od kefy.Vraj by sa mala obcas vymenit a najlepsie su kefy z prirodnych stetin ale to mi pride skor ako blbost no myslim zeby nebolo take strasne vyskusat ......kto vie :D