Rychlejsi rast vlasov

jankaaaaaaaaa

heatherka: mas pocit ze je leto??
ano s tymi mesiacmi som sa pomylila aj som sa ospravedlnila
ja len pisem, ze ak by niekomu rastli vlasy 3cm za mesiac, najskor by to bola asi hormonalna porucha a po dalsie, aj ja sem mozem napisat ze mi vlasy rastu CCA 10cm za mesiac a mam ako dokaz fotky. ale pokial si to clovek neodmera nemoze vediet kolko to je, kedze vlasy nikdy nevyzeraju rovnaku a odhadovat kolko cm mali vtedy a kolko maju teraz , je trocha divne..
ja som si vlasy merala na odsrastenych korienkoch. ked som vedela kedy som si ich naposledy farbila, tak nebol problem odmerat vyrasteny vlasy presne o mesiac. vytrhla som si jeden vlas a pod lupou som to presne odmerala

Heatherka

pisala, ze je o cca 3cm mesacne, nie ze presli mesiace ;)

a ja nechapem, ked ma raz niekto taku skusenost, preco ho treba hned spacifikovat.
vlasy sice rastu 1-1.5 cm mesacne ale v lete rastu rychlejsie.

Zaran

od jula do decembra je 5 mesiacov.Za 5 mesiacov mi vlasy narastli cca.15 cm takže mesacne je to cca 3 cm co mi narastu a este to aj meriam merala som kazdy mesiac som merala a mam aj fotke

jankaaaaaaaaa

teda pardon, ty si nepisala ze tri mesiace..
aj tak neviem ako si bez merania odhladla ze to je 15cm.. ale nechajme to tak. nebudem ti brat tvoje iluzie

Zaran

Ale vazne Jankaaaa ak mi neveríš vyskusaj si tie metody co som tu pisala predtym teda ak chces aby ti podrastli vlasy ako neviem aku mas kvalitu vlasov ale mne to pomaha fakt

A este k tomu meraniu .... ja mam vlnite vlasy takze raz za mesiac si ich vyzehlim zhruba v tom isty den mesiaca a nafotim