Rychlejsi rast vlasov

jankaaaaaaaaa

cim je viac vlas vysuseny, straca pruznost, teda sa aj narovnava.. cize castym zehelnim vlasy nicis a vysusujes a preto uz niesu take vlnite ako predtym

Zaran

Môžem postupom času stratiť svoje prírodné kučery zapríčinené častým žehlemím?Viem že sa žehlením vlasy poškodzujú.

jankaaaaaaaaa

ja som si dnes merala odrasty.. 9mm odrastneych vlasov za 11 dni. a to nepouzivam ziadne zihlavove ani ine vodicky, ani ziadne hadie maste, ani ziadne ine "zazracne" a "zarucene" ritualy na rychly rast vlasov

blink_182

Hmmmmmm tak dneska som si odmerala odrasty 20 centimetrové odkedy si nefarbím háro... takže priemerne mi za mesiac narastie 1.2 cm čo je podľa mňa normálka. Myslela som si že mi rastú pomalšie takže to bolo príjemné prekvapenie :-D A ani náhodou si neviem predstaviť kecy že niekomu narastú tri cm. Však na metri sa mi zdalo veľa aj ten 1 cm za mesiac :-D

Zaran

Mal niekto skúsenosti s lopúchovým šampónom od Alpy alebo so žihľavovou vodou tiež od Alpy?Ak áno prosím napíšte.Ďakujem.

Zaran

Tie šampóny,vodičky .... píšem o nich asi tak ako každý, koniec koncov všetci tu omieľame dookola toto isté tak neviem aký zmysel má rozoberať kto,koľkokrát čo napísal.

jankaaaaaaaaa

to ze zo dna na den si zacala pouzivat take sampony a vodicky a zrazu ti zacali rast vlasy 3cm/za mesiac. to som napisala. ked uz.
a ziadny iny dovod tu nikde neuvadzas, len stale pises dookola o tych samponoch a vodickach

Zaran

jankaaa

To že mi vlasy narástli zo dňa na deň o 3 cm,som nikdy nepovedala a tiež som nepovedala ani to ten rast je zapríčinený výlučne šampónikmy,vodičkami,
tabletkami a čo ja viem čím ešte.