Rychlejsi rast vlasov

Zaran

Ja som sa dala ostrihať v júli tohto roku.Mala som krásne dlhé vlnité vlasy,no ostrihali ma úplne na krátko,nemala som ich ani po ramená.Samozrejme so to oľutovala a rozhodla som že chcem svoje dlhé vlasy naspäť.Asi v septembri som si žačala dávať na vlasy hadiu mastičku,no kedže sa mi z nej začali mastnieť vlasy prestala som s ňou no trochu mi pri raste pomohla.často si podstrihujem aj končeky myslím že mi to pomáha.No čomu som vdačná najviac je brezový šampon Dixi,brezová voda na vlasy tiež Dixi a Revalid,ktoré stále používam a som nad mieru spokojná.Vlásky mi rastú oveľa rýchlejšie.Skúšala som aj žihľavový šampon Dixi a na hlavu som si liala žihľavový Popradský čaj čo tiež nie je na škodu vyskúšať pretože aj to mi pomohlo.S pomocou mojích metod,čo som skúsila mi vlasy od leta narástli viac než 15 cm čiže cca. 3 cm za mesiac.Samozrejme rast vlasov záleží od genetiky ale verím že každému sa dá s rastom vlasov trošku dopomôcť pokiaľ nájde tú správnu kombináciu takže prajem veľa šťastia.:)

jankaaaaaaaaa

blink suhlasim s tebou.
ale niektore zeny si proste povedat nedaju. umyju si vlasy dvakrat zihlavovym samponom alebo si daju dve vitaminove tabletky a uz maju pocit ze im vlasy zrazu rychlo rastu

elsa5.5

mne hrozne pomaly rastú vlasy takže som to troška urýchlila s panthenolovými tabletkami na cmúľanie sú super ktoré mi odporučila aj kaderníčka aj šampon je velmi dobrý:)

blink_182

Blbosti... po ničom vám vlasy nezačnú rásť rýchlejšie... to si iba namýšľate. Genetiku neovplyvníte žiadnými tabletkami, tobôž nie nejakým Dixi šampónom :-DDD Jaj bože :-DDD

Evitta889

Ja som začala použivat DIxi brezový šampon a sa mi zdá že vlasy po nom rastú rychlejšie aj celkovo su zdravšie :)

LETICIA

ja neviem, ale ja nesuhlasim, ze vlasy mesacne narastu 1cm, mne musi viac, pred 2 t. som sa davala strihat a mala som uplne vzadu vystrihane,david-victoria-beckham.net 4ta fotka a ja uz mam za tie 2 tyzdne vlasy na krku a sapon a kondicioner pouzivam TIGI naj co poznam.

jankaaaaaaaaa

pouzivala som klasicky zihlavovy dixy sapon. neviem aky iny zihlavovy vobec existuje. a umyvala som vlasy tak casto ako stale a lupiny sa mi nikdy nerobili, iba pri tomto sampone