Rychlejsi rast vlasov

jankaaaaaaaaa

ja som pouzivala zihlavovy sampon,.. sice neviem ci mi z neho rastli vlasy rychlejsie ale zacali sa mi robit lupiny :/

simka111

Ja si planujem kupit prhlavovy sampon,prhlavovu vodu uz mam a este si budem preplachovat prhlavovym čajom k tomu nejaky dobry kondicioner a masaž hlavy..a uz ked nepomoze to tak neviem :( :(

KrPeeC

ľudia mňa ide poraziť :D:D čo to mám s tými vlasmi robiť .. :( potrebujem mať do mája dlhšie vlasy .. teraz ich mám po prsia .. a potrebujem ich mať aspoň o nejakych 115 cm dlhšíé .. :( čo mám robiť hm ? :P

anumati

Citujem : "vitamíny sa budú sústrediť na zdravý vlas a nie do vlasu s rozštiepeným končekom." - čo je teda blbosť, keďže vlas je mrtvy material - keratin. (info o tom nájdeš kdekoľvek na internete)
To aky je kvalitny vlas sice zavisi od toho ako kvalitne sa stravujete, ale ovplyvni to len moment pri raste vlasu. Akekoľvek branie vitaminov a mineralov už nemá vplyv na konce vlasov - tie ovplyvni len to, ako drasticky s nimi narábaš a čomu ich vystavuješ. Pravidelné pristrihnutie sa odporúča preto, lebo narušené konce sa majú tendenciu pozdlžne štiepať a lámať a potom je potrebné pristrihnúť nie pol centimetra ale rovno niekoľko cm, aby sa dalej neštiepili - nerozdeľovali napoly. Tak sa vlastne nevieš dopracovať k dopestovaniu dlhych pekných vlasov. Pravidelne zostrihované konce stačí vždy zastrihnúť len na pár mm.

I_love_182

Najčastejšou príčinou prečo sa nám zdá že vlasy "nerastú" je lámanie končekov... keď si každý mesiac dáte podstrihnúť vlasy aspoň o pol centimetra, vitamíny sa budú sústrediť na zdravý vlas a nie do vlasu s rozštiepeným končekom. Čiže vlasy budú vyživované. Budú krajšie, zdravšie, lesklejšie a rýchlejšie podrastú :)) Good luck :P

pepita III

mozu narast vlasy za mesiac aj 10 cm????
viem ze je to asi somarina ale poznam niekoho komu tak rastu a neviem ci daco take berie na rast alebo je to jediny clovek.... :D