Rychlejsi rast vlasov

Delosia

Súhlasím so Zaran.

Píšeme sem svoje metody na rast vlasov a ich výsledky preto,že je to asi pravda a nie na srandu králikov.Ja som začala brať zinok a Revalid a vlasy si umývam s Gliss Kur šamponom.Odvtedy mi vlasy rastú cca.2,5cm mesačne-meriam to!Predtým
mi vlasy rástli tak maximálne 1 cm mesačne.Takže rast vlasov je naozaj možné urýchliť!!A tých,ktorí to nevedia alebo to nechcú pochopiť mi je ľúto.

Jankaaaaa,jajaja295,Blink_182 a ostatní nechápaví!!
Neviem či máte nejaké komplexy alebo Vám nechcú rásť vlasy a nedokážete zniesť,že niekto má kvalitnejšie vlasy ale rast je možné urýchliť,či sú to špeciálne šampony,masky alebo tabletky,ktoré pomáhajú.
Ešte raz-Rast vlasov sa DA urýchliť.A tí,ktorí to nedokážu pochopiť-SMOLA! :(

Zaran

Ja neviem asi som čarovná ale mne tak vlasy rastú.Píšem sem svoje skúsenosti a metody čo mi pomáhajú a kto neverí jeho problém :)

Zaran

jajaja295

Nemusíš mi veriť ale to čo som napísala tak za tým si stojím.Mne tak vlasy narástli ale záleží od genetiky!!

jankaaaaaaaaa

chlp v ziadnom pripade nerastie ani hrubsi ani rychlejsie ani hustejsie po tom co ho oholis. to sa ti len zda, lebo "cerstvo" rastie a je pichlavy.... je to presne to iste ako vlas

blink_182

jankaaaaaaaa - to že chlp je odumreté tkanivo viem :-D Myslela som to tak že keď porovnáš chlp a vlas. Predsa len keď si oholíš hlavu a nohy je to rozdiel. Na hlave asi ťažko budeš pozorovať hrubnutie vlasov ako je to u chĺpkov. A častejším holením tiež prispievaš k zrýchlenému vyrastaniu chĺpkov. Ja na sebe vidím najlepšie ak použijem žiletku alebo epilátor...

A tie 3 cm... ozaj pochybujem aj ja :-))Najviac je možno tak 2 cm za mesiac...

jankaaaaaaaaa

blink: chlp je to iste co vlas. tiez je to odumrete tkanivo. a ani na rast chlpu nema absolutne ziadny vplyv to, ze si ho oholime alebo ostrihame

blink_182

Bože... ja už len keď vidím názov témy že rýchlejší rast vlasov alebo také čosi tak sa smejem :-))

Baby, raz a navždy. To že si budete častejšie strihať vlasy na rast nemá absolutne žiadny vplyv. Možno sa budú menej lámať keď si odstrihnete zničené vlasy ale rast s tým nemá absolútne nič spoločné. Či si myslíte že keď si ostriháte vlasy tak vám začnú rásť rýchlosťou blesku? To nie sú chlpy že keď si ich holíte atď tak vám rýchlejšie vyrastajú. Vlas je odumreté tkanivo a to že si zastrihnete končeky nevyšle žiadny signál ani správu vlasovému korienku ktorému to môže byť šuma fuk :-D To že papáte vitamíny je ok, dodáte vlasom potrebnú výživu ale tým to hasne :-)

Takže nechajte to na prírodu a genetiku ktorú opakujem NIČÍM NEOVPLYVNÍTE!!! :-))

Najčítanejšie články