90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

lDenzl

anety7-samozrejme,ze ho mozes uzivat,ckor by som povedal,ze musis. Je dolezity aj pri chudnuti a nielen tomu. Najdy si v googli jod a precitaj si nieco o dolezitosti.
Jeho nedostatkom trpi viac ako 80% europskej populacie.

M.P.

baby... tie rifle čo chcem obliecť ešte stále neoblečiem, chýba nejaký ten centík, kým ich zapnem, ale dnes som si skúšala nohavice čo som nosila koncom minulého leta... a neverila som vlastným očiam. veľké, veľé, veľké, hádam aj 5 centy rezerva :) dobré, nie? :) tzn, pomaly sa dostávam na váhu akú som mala hádam takto pred rokom :)

M.P.

kvetinky, totálne :) akoby som za deň nabrala 5 kg :) nadutá ako balón :) preto sa v tie dni radšej ani nevážim :) ha som si kúpila zas ananás, tak to pokombinujem s rôznym ovocím. a zajtra ma čaká kaderníčka, tak mi drž palce aby to dopadlo ako má :)

kvetinky

MP
ahojky,no ja som mala bolesti velké tak som na nete ani nebola..mala som uhlohydráty a jedla som na obed špagety s morcadelou a na večeru to isté len menej..a teraz som mala jablko ešte..citim sa taka nafúknutá hrozne ked mam menzes,ty nie? uplne objemovo fuj.
víkend ma byť krásne,tak si ho uži ! :)
čo zajtra ty ješ? ja mam ovocie heh

M.P.

liuskaa podľa mňa je to až moc, keď si to uvedomím, za dve mesiace toľko schudnúť :) teda, mám občas pocit, že to ide pomaly... ale keď to zrátam dokopy :)

aneti, jasné, že môžeš, veď to je v podstate vitamínový doplnok, nemôže ti to uškodiť.

M.P.

ivanka môžeš, ale zas nie kilo :) čerstvá zelenina by bola lepšia, na škroby môžeš takú zeleninu, ktorú nemôžeš v iné dni: hrášok, kukurica, fazuľka... v podstate všetky druhy strukovín :) dobrú chuť.

aneti7

lDenzl a ten Kelp môžem brať aj keď nemám problém zo štítnou žľazou? Lebo som sa dočítala, že väčšina diét spôsobuje nedostatok jódu v tele a ja držím tiež 90 dnovú. Niekedy sa cítim dosť unavená. Tak sa chcem spýtať či mi to nemôže nejak uškodiť.

Ivanka87

ahojte vsetci chcela by som sa spytat ci mozem papkat pocas diety zavarenu cviklu dnes mam skroby tak teda k tym zemiacikom :D