Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty

Príspevok v téme: Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty
sharon55

dobrý den!chcela by som poradit,ako sa starate o svoje chodidla,aby boli jemné a ako sa zbavujete zatvrdlej koze na patach?.jednoducho,chcela by som aby moje nožky boli pestované...čo suvisí aj s navstevovaním pedikerky,ktorá mi odstrani zatvrdnutu kozu skalpelom...to viem,ale jednak to ide do penazi a aj čau... ja pouzívam klasicku pemzu a kupila som si aj skrabku.taku s ručkou v drogerii,ale po týzdni sa mi ta ručka zlomila,ta nasadka stále vypadava..asi by to chcelo nejaku lepsiu a drahsiu..možete mi poradit,resp.s akým kremom mate skusenosti?znama si objednala cez nejaku stranku aj PED EGG,tolko propagovaný v reklame,ale to čo jej doslo,bola len napodobnenina originalu,pilnikové noze su tupé a tak nesplnaju svoj učel...dakujem za vyjadrenia

zdenka6

Tak potom fakt neviem či som ich aplikovala správne ale naozaj som nejaký rozdiel nevidela. Teraz plánujem vyskúšať jednu mastičku na suchú kožu na chodidlách tak som zvedavá či tá zaberie

zdenka6

Ďakujem že si napísala, ale tie som už vyskúšala a bohužiaľ mne nejako nepomohli:/ Dávala som si ich asi dva krát a nevidela som žiadny rozdiel:( Takže by som bola ešte rada keby mi niekto niečo iné poradil

sasha133

Skús samozlupovacie ponožky o ktorých sa tu píše. Já som ich vyskúšala minulý rok a bola som veľmi spokojná. Len škoda, že to musíš kupovať len cez internetové obchody a že žiadna drogéria to neponúka , alebo lekáreň. Já si dávám samozlupovačky raz za pol rok - ako takú generálku na chodidla.je to prírodná záležitosť bez parabénov.

zdenka6

Babule mám už dlhodobo problémy s mojimi nohami. Viete mi poradiť čo robiť so suchou a popraskanou kožou na chodidlách? Snažím sa chodiť aj raz do mesiaca na pedikúru. Po pedikúre je to týždeň v poriadku a potom ich mám znovu neuveriteľné vysušené a častejšie chodiť na pedikúru si nemôžem dovoliť kvôli financiám. Hm, poradíte niečo? Ďakujem

cukiluki1

Ano Palommita, presne tieto. Do vyhĺadavača si daj samozlupovacie ponožky, já som si kúpila tieto čo sú na obrázku.

Palommita

Cukiluki1,tie samozlupovacie ponozky to myslis take čo funguju že si to daš na nohy na to das ponožky,a posobením tych ovocných kyselín sa ti začne po pár dnoch šupat stvrdnuta pokožka na nohach?? Teraz som o tom čitala v EVE,

cukiluki1

Ahoj Sharon, vyskúšaj samozlupovacie ponožky.Fungujú tak , že si ich nasadíš na 2 hodiny, potom klasicky nohy umyješ. Zhruba do týždňa sa ti začne zlupovať pokožka.A do dvoch týždňov máš nohy ako bábätko. Vydrží zhruba 2 až 4 mesiace. Vyskúšaj , já ich používám už dlhšiu dobu. Sú určené aj pre tehotné a diabetikov. Fungujú na princípe ovocných kyselín.

miranda22

ja si davam na nohy take hydratacne ponozky s bambuckym maslom, kedze pocit nakremovanych noch moc nemusim , daju sa kupit za par ever na eshopoch.