Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty

Príspevok v téme: Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty
sharon55

dobrý den!chcela by som poradit,ako sa starate o svoje chodidla,aby boli jemné a ako sa zbavujete zatvrdlej koze na patach?.jednoducho,chcela by som aby moje nožky boli pestované...čo suvisí aj s navstevovaním pedikerky,ktorá mi odstrani zatvrdnutu kozu skalpelom...to viem,ale jednak to ide do penazi a aj čau... ja pouzívam klasicku pemzu a kupila som si aj skrabku.taku s ručkou v drogerii,ale po týzdni sa mi ta ručka zlomila,ta nasadka stále vypadava..asi by to chcelo nejaku lepsiu a drahsiu..možete mi poradit,resp.s akým kremom mate skusenosti?znama si objednala cez nejaku stranku aj PED EGG,tolko propagovaný v reklame,ale to čo jej doslo,bola len napodobnenina originalu,pilnikové noze su tupé a tak nesplnaju svoj učel...dakujem za vyjadrenia

Bridzitka

perfektným krémom teraz na suché chodidlá je obnovujúci krém s kozím mliekom ziaja foot care z notina a treba povedať že je fakt dobrý

747_Robo_747

ja by som zase išiel do niečo prírodného - za man je najlepsou mastou na popraskane chodidla - cannabis konopná masť a je tiež dobrá aj na ruky - vivaco.cz

xoxogossipgirl

jednoznacne krem na nohy od HappySkin, velmi dobre hydratacne ucinky, prijemna skoricova vona, nizka cena, staci mensie mnozstvo naniest, jemne hebke nohy ako babatko, je vhodny aj na mykozu, prirodny krem, ziadne parabeny umele farbiva vonne latky co este treba ? odporuucam

agatkaaaaa

ahojte baby ja som si objednala krem na nohy z tejto stranky - Odkaz odstránený - je vyborny, pouzivala som ho kazdy den vecer som si natierala nohy rano som nemala cas na take veci takze iba vecer :) krasne mi dalo do poriadku nohy, pouzivala som ale aj skrabku bez toho to nejde musis odstranit stvrdnutu kozu niecim a teraz mam nohy ako babatko jemne hebke :D a odvtedy pouzivam iba tento krem nedam nanho dopustit a este aj vonia prijemne skoricovo pretoze obsahuje skoricovy olej , dalej aj bambucke maslo, kakaove maslo atd.. je to inak prirodnýkrém .. oplati sa vyskusat odporucam vam

zdeni_richta

@erdža ahoj..vsimla som si ze tu riesite popraskane a suche nohy a chodidla..mohla by si mi prosim poradit ktora masticka ti pomaha a ako casto ju pouzivas?..dakujem..

erdža

šňurina tak až taká veľká chyba to nie je ale potom budeš pomalšie vidieť výsledky. Áno, snažím sa pravidelne

Simna

@Maňuša83 jasné nechávam si ju pôsobiť. Myslím že by to bolo zbytočné si ich natrieť a hneď obuť ponožky. Ale je pravda že ráno až tak veľa času nemám tak si ju nechávam pôsobiť iba takých 5 minút a skôr večer si sem tam aj vymočím chodidlá v horúcej vode a potom na také vymočené nanesiem krém a už vyložím nohy a vegetím:-) Takže večer mi pôsobí dlhšie