Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty

Príspevok v téme: Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty
sharon55

dobrý den!chcela by som poradit,ako sa starate o svoje chodidla,aby boli jemné a ako sa zbavujete zatvrdlej koze na patach?.jednoducho,chcela by som aby moje nožky boli pestované...čo suvisí aj s navstevovaním pedikerky,ktorá mi odstrani zatvrdnutu kozu skalpelom...to viem,ale jednak to ide do penazi a aj čau... ja pouzívam klasicku pemzu a kupila som si aj skrabku.taku s ručkou v drogerii,ale po týzdni sa mi ta ručka zlomila,ta nasadka stále vypadava..asi by to chcelo nejaku lepsiu a drahsiu..možete mi poradit,resp.s akým kremom mate skusenosti?znama si objednala cez nejaku stranku aj PED EGG,tolko propagovaný v reklame,ale to čo jej doslo,bola len napodobnenina originalu,pilnikové noze su tupé a tak nesplnaju svoj učel...dakujem za vyjadrenia

Maňuša83

Simna tak to vyskúšam dúfam že nebudem na to zabúdať a že budem mať na to čas. Však keď si ich natrieš tak si hneď neobúvaš ponožky, nechávaš si aj nejaký čas aby ti pôsobila masť, nie?

urbanovicova

bee_1

Ahoj a aké krémy si z tade objednávala? Síce si myslím že aj tak ten ktorý používam ja s maminou tam asi nedostanem kúpiť pretože ten predávajú iba v lekárni. Ale nikdy neviem a tak ma napadlo že sa ťa to spýtam. Majú tam v ponuke aj krém ureagamma? My môžeme používať iba tento krém, pretože moja mamina trpí ochorením "diabeticka noha" a on obsahuje močovinu a zatiaľ vidíme aj výsledky takže ho neplánujeme vymeniť. V lekárni stojí okolo 5€. Majú ho aj tam?

Simna

@Maňuša83 podľa mňa aj dosť málo. Keď si vezmem že ja si krémujem nohy každý deň večer a niekedy keď ma napadne a mám čas tak si ich aj ráno natriem. Mala by si to zvýšiť a potom by si možno aj výsledky videla a samozrejme že to musí byť kvalitný krém aj od toho dosť závisí

Maňuša83

Simna krémujem si nohy tak 3x do týždňa. Je to málo či v pohode? Bola by som ti vďačná keby si mi to zistila aký používa aby som vedela pre ktorý sa mám rozhodnúť

bee_1

Ahoj ja používam gély a krémy na chodidlá, naposledy som objednávala z notino.sk a po zľave tu -odkaz odstránený-
som to mala aj lacnejšie, teraz sú fakt dobré zľavy aj na tieto veci

Simna

@Maňuša83 a ako často si krémuješ nohy? O týchto krémoch s močovinou som už čo to počula ale nemám osobné skúsenosti. Iba moja mama používa nejaký ale musím sa jej spýtať že aký to a ten viem že si vychvaľuje. Tak ti to zistím a napíšem

šňurina

erdža denno denne to nie je ale snazim sa aspon tak dva krat do tyzdna si nakremovat chodidla..priznam sa ze na to trosku zabudam a vecer ked pridem unavena z roboty sa mi uz nic nechce takze ani kremovat nohy..asi to je velka chyba ze? ty si kremujes pravidelne?

Laurisia

Mončika tak niekedy sa aj tých pár centov zíde na niečo iné;-) Už si poctivo natieraš nohy? Aký máš zatiaľ pocit? Pomáha či ešte si si vôbec nevšimla nejaké výsledky?

Maňuša83

Ľudia už vyše roka ma veľmi trápia moje vysušené chodidlá. Vyskúšala som už mnohé krémy a chodím dokonca aj na pedikúru ale stále sa mi vysušujú. Teraz momentálne rozmýšľam nad kúpou krému ureagamma alebo eucerin. Obidva obsahujú ureu. Máte niekto osobné skúsenosti? Ktorá vám pomohla? Vážim si každú jednu odpoveď

tamarka78

Zdenka6 potom som aj ja pozerala a nasla som iba to 45ml balenie, tak asi vacsie sa nevyraba. Ale tak nevadi, objednala som si ju a uvidim ako bude ucinkovat, potom ked tak by som hned objednala viacej aby som mala aj do zasoby. Zatial som len jednu, na skusku kupila:-)